Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM
podzim - 1. kolo
10.9.2017
16:30
ALB001
TJ Cement Hranice
-
TJ Rožnov p.R.
Michal Paululik
,
Jiří Kubis
,
10.9.2017
18:00
ALB002
TJ Nový Jičín
-
SK Žeravice
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
9.9.2017
15:00
ALB003
TJ Holešov
-
Házená Velká Bystřice
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
3.12.2017
14:00
ALB004
Házená Uničov
-
TJ Sokol Luhačovice
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
9.9.2017
12:30
ALB005
HC Zlín
-
Sokol Ostrava
Josef Malina
,
Jaromír Krejčí
,
9.9.2017
13:00
ALB006
HBC Olomouc
-
HC Zubří B
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
podzim - 2. kolo
16.9.2017
12:00
ALB007
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří B
Marcel Horsák
,
Tomáš Fiala
,
16.9.2017
09:00
ALB008
Sokol Ostrava
-
HBC Olomouc
Michal Paululik
,
Jaroslav Paululik
,
16.9.2017
10:30
ALB009
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zlín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
16.9.2017
13:30
ALB010
Házená Velká Bystřice
-
Házená Uničov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
16.9.2017
15:00
ALB011
SK Žeravice
-
TJ Holešov
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
17.9.2017
16:30
ALB012
TJ Cement Hranice
-
TJ Nový Jičín
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
podzim - 3. kolo
24.9.2017
16:00
ALB013
TJ Nový Jičín
-
TJ Rožnov p.R.
Milan Pelech
,
Zbyněk Horalík
,
23.9.2017
15:00
ALB014
TJ Holešov
-
TJ Cement Hranice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
24.9.2017
14:00
ALB015
Házená Uničov
-
SK Žeravice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
24.9.2017
14:00
ALB016
HC Zlín
-
Házená Velká Bystřice
Michal Hanák
,
Filip Procházka
,
24.9.2017
15:00
ALB017
HBC Olomouc
-
TJ Sokol Luhačovice
Tomáš Kučerka
,
Karolína Pavelová
,
24.9.2017
15:00
ALB018
HC Zubří B
-
Sokol Ostrava
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 4. kolo
30.9.2017
12:00
ALB019
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Ostrava
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
1.10.2017
10:30
ALB020
TJ Sokol Luhačovice
-
HC Zubří B
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
30.9.2017
13:30
ALB021
Házená Velká Bystřice
-
HBC Olomouc
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
30.9.2017
16:30
ALB022
SK Žeravice
-
HC Zlín
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
1.10.2017
16:30
ALB023
TJ Cement Hranice
-
Házená Uničov
Julio Pulido
,
Jaroslava Směšná
,
1.10.2017
18:00
ALB024
TJ Nový Jičín
-
TJ Holešov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 5. kolo
7.10.2017
15:00
ALB025
TJ Holešov
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
7.10.2017
13:00
ALB026
Házená Uničov
-
TJ Nový Jičín
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
7.10.2017
11:00
ALB027
HC Zlín
-
TJ Cement Hranice
Miloslav Krupa
,
Tomáš Kučerka
,
8.10.2017
14:00
ALB028
HBC Olomouc
-
SK Žeravice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
8.10.2017
13:00
ALB029
HC Zubří B
-
Házená Velká Bystřice
Tomáš Fiala
,
Julio Pulido
,
7.10.2017
09:00
ALB030
Sokol Ostrava
-
TJ Sokol Luhačovice
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
podzim - 6. kolo
14.10.2017
12:00
ALB031
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Luhačovice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
14.10.2017
13:30
ALB032
Házená Velká Bystřice
-
Sokol Ostrava
Ladislav Planka
,
Martin Hlavinka
,
14.10.2017
16:30
ALB033
SK Žeravice
-
HC Zubří B
Petr Ochmann
,
Petr Videcký
,
15.10.2017
16:30
ALB034
TJ Cement Hranice
-
HBC Olomouc
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
15.10.2017
18:00
ALB035
TJ Nový Jičín
-
HC Zlín
Jiří Korčák
,
Jaroslav Paululik
,
14.10.2017
15:00
ALB036
TJ Holešov
-
Házená Uničov
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
podzim - 7. kolo
28.10.2017
13:00
ALB037
Házená Uničov
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Kubis
,
Mojmír Valášek
,
29.10.2017
14:30
ALB038
HC Zlín
-
TJ Holešov
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
29.10.2017
09:00
ALB039
HBC Olomouc
-
TJ Nový Jičín
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
9.11.2017
17:00
ALB040
TJ Cement Hranice
-
HC Zubří B
Radek Martiník
,
Jiří Korčák
,
29.10.2017
13:00
ALB041
Sokol Ostrava
-
SK Žeravice
Pavel Friedel
,
Luboš Pavlíček
,
26.11.2017
14:00
ALB042
TJ Sokol Luhačovice
-
Házená Velká Bystřice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 8. kolo
5.11.2017
12:00
ALB043
TJ Rožnov p.R.
-
Házená Velká Bystřice
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
4.11.2017
15:00
ALB044
SK Žeravice
-
TJ Sokol Luhačovice
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
5.11.2017
16:30
ALB045
TJ Cement Hranice
-
Sokol Ostrava
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
5.11.2017
14:00
ALB046
TJ Nový Jičín
-
HC Zubří B
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
5.11.2017
09:00
ALB047
TJ Holešov
-
HBC Olomouc
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
4.11.2017
13:00
ALB048
Házená Uničov
-
HC Zlín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 9. kolo
12.11.2017
14:00
ALB049
HC Zlín
-
TJ Rožnov p.R.
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
12.11.2017
11:00
ALB050
HBC Olomouc
-
Házená Uničov
Jiří Matuška
,
Josef Škroch
,
11.11.2017
15:00
ALB051
HC Zubří B
-
TJ Holešov
Zbyněk Horalík
,
Jaroslav Paululik
,
11.11.2017
09:00
ALB052
Sokol Ostrava
-
TJ Nový Jičín
Marcel Horsák
,
Karolína Pavelová
,
11.11.2017
10:30
ALB053
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Cement Hranice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
11.11.2017
13:30
ALB054
Házená Velká Bystřice
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
podzim - 10. kolo
18.11.2017
12:00
ALB055
TJ Rožnov p.R.
-
SK Žeravice
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
14.11.2017
17:00
ALB056
TJ Cement Hranice
-
Házená Velká Bystřice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Mach
,
19.11.2017
16:00
ALB057
TJ Nový Jičín
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaroslav Paululik
,
Vangelis Simu
,
18.11.2017
15:00
ALB058
TJ Holešov
-
Sokol Ostrava
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
18.11.2017
12:30
ALB059
Házená Uničov
-
HC Zubří B
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
18.11.2017
12:30
ALB060
HC Zlín
-
HBC Olomouc
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
podzim - 11. kolo
25.11.2017
14:00
ALB061
HBC Olomouc
-
TJ Rožnov p.R.
Marcel Horsák
,
Jaroslav Paululik
,
25.11.2017
13:30
ALB062
HC Zlín
-
HC Zubří B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
25.11.2017
10:00
ALB063
Sokol Ostrava
-
Házená Uničov
Pavel Friedel
,
Vangelis Simu
,
25.11.2017
14:30
ALB064
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Holešov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
25.11.2017
12:00
ALB065
Házená Velká Bystřice
-
TJ Nový Jičín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
26.11.2017
10:30
ALB066
TJ Cement Hranice
-
SK Žeravice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
jaro - 12. kolo
17.2.2018
12:00
ALB067
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Cement Hranice
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
17.2.2018
15:00
ALB068
SK Žeravice
-
TJ Nový Jičín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
17.2.2018
13:30
ALB069
Házená Velká Bystřice
-
TJ Holešov
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
10.3.2018
18:00
ALB070
TJ Sokol Luhačovice
-
Házená Uničov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
17.2.2018
12:00
ALB071
Sokol Ostrava
-
HC Zlín
Michal Paululik
,
Vangelis Simu
,
18.2.2018
13:00
ALB072
HC Zubří B
-
HBC Olomouc
Marcel Horsák
,
Karolína Pavelová
,
jaro - 13. kolo
27.2.2018
18:30
ALB073
HC Zubří B
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
25.2.2018
13:00
ALB074
HBC Olomouc
-
Sokol Ostrava
Vítězslav Koleček
,
Josef Malina
,
21.3.2018
18:30
ALB075
HC Zlín
-
TJ Sokol Luhačovice
Michal Paululik
,
Petr Videcký
,
25.2.2018
13:00
ALB076
Házená Uničov
-
Házená Velká Bystřice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
24.2.2018
15:00
ALB077
TJ Holešov
-
SK Žeravice
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
24.2.2018
17:00
ALB078
TJ Nový Jičín
-
TJ Cement Hranice
Radomír Kuča
,
Jaromír Mach
,
jaro - 14. kolo
3.3.2018
12:00
ALB079
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Nový Jičín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
4.3.2018
13:00
ALB080
TJ Cement Hranice
-
TJ Holešov
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
3.3.2018
16:00
ALB081
SK Žeravice
-
Házená Uničov
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
3.3.2018
09:00
ALB082
Házená Velká Bystřice
-
HC Zlín
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
4.3.2018
15:30
ALB083
TJ Sokol Luhačovice
-
HBC Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
3.3.2018
12:00
ALB084
Sokol Ostrava
-
HC Zubří B
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
jaro - 15. kolo
17.3.2018
12:00
ALB085
Sokol Ostrava
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
18.3.2018
13:00
ALB086
HC Zubří B
-
TJ Sokol Luhačovice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
17.3.2018
13:00
ALB087
HBC Olomouc
-
Házená Velká Bystřice
Arnošt Kramoliš
,
Josef Malina
,
18.3.2018
13:00
ALB088
HC Zlín
-
SK Žeravice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
17.3.2018
13:00
ALB089
Házená Uničov
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
18.3.2018
15:00
ALB090
TJ Holešov
-
TJ Nový Jičín
Vangelis Simu
,
Radek Martiník
,
jaro - 16. kolo
24.3.2018
12:00
ALB091
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Holešov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
25.3.2018
17:00
ALB092
TJ Nový Jičín
-
Házená Uničov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
24.3.2018
15:30
ALB093
TJ Cement Hranice
-
HC Zlín
Jaromír Mach
,
Milan Pelech
,
25.3.2018
16:00
ALB094
SK Žeravice
-
HBC Olomouc
Vítězslav Koleček
,
Robert Vala
,
24.3.2018
15:30
ALB095
Házená Velká Bystřice
-
HC Zubří B
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
25.3.2018
12:00
ALB096
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Ostrava
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
jaro - 17. kolo
8.4.2018
10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Rožnov p.R.
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
7.4.2018
12:00
ALB098
Sokol Ostrava
-
Házená Velká Bystřice
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
1.5.2018
11:00
ALB099
HC Zubří B
-
SK Žeravice
Michal Paululik
,
Vangelis Simu
,
8.4.2018
09:00
ALB100
HBC Olomouc
-
TJ Cement Hranice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
7.4.2018
13:00
ALB101
HC Zlín
-
TJ Nový Jičín
Pavel Friedel
,
Marcel Horsák
,
8.4.2018
13:00
ALB102
Házená Uničov
-
TJ Holešov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
jaro - 18. kolo
14.4.2018
12:00
ALB103
TJ Rožnov p.R.
-
Házená Uničov
Petr Jaroň
,
Zbyněk Horalík
,
14.4.2018
15:00
ALB104
TJ Holešov
-
HC Zlín
Vítězslav Koleček
,
Josef Malina
,
15.4.2018
15:00
ALB105
TJ Nový Jičín
-
HBC Olomouc
Jiří Korčák
,
Milan Pelech
,
15.4.2018
12:15
ALB106
HC Zubří B
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Fiala
,
Radomír Kuča
,
14.4.2018
16:00
ALB107
SK Žeravice
-
Sokol Ostrava
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
14.4.2018
13:30
ALB108
Házená Velká Bystřice
-
TJ Sokol Luhačovice
Martin Hlavinka
,
Jaromír Mach
,
jaro - 19. kolo
21.4.2018
13:30
ALB109
Házená Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
21.4.2018
10:30
ALB110
TJ Sokol Luhačovice
-
SK Žeravice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
21.4.2018
12:00
ALB111
Sokol Ostrava
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Fiala
,
Luboš Pavlíček
,
22.4.2018
13:00
ALB112
HC Zubří B
-
TJ Nový Jičín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
22.4.2018
13:00
ALB113
HBC Olomouc
-
TJ Holešov
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
22.4.2018
15:00
ALB114
HC Zlín
-
Házená Uničov
Filip Procházka
,
Petr Videcký
,
jaro - 20. kolo
10.3.2018
09:30
ALB115
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín
Pavel Friedel
,
Marcel Horsák
,
28.4.2018
13:00
ALB116
Házená Uničov
-
HBC Olomouc
Tomáš Fiala
,
Marcel Horsák
,
28.4.2018
15:00
ALB117
TJ Holešov
-
HC Zubří B
Roman Smékal
,
Jaroslava Směšná
,
29.4.2018
17:00
ALB118
TJ Nový Jičín
-
Sokol Ostrava
Tomáš Petruška
,
Vangelis Simu
,
11.5.2018
18:00
ALB119
TJ Cement Hranice
-
TJ Sokol Luhačovice
Arnošt Kramoliš
,
Jaromír Mach
,
27.4.2018
18:00
ALB120
SK Žeravice
-
Házená Velká Bystřice
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 21. kolo
5.5.2018
12:00
ALB121
SK Žeravice
-
TJ Rožnov p.R.
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
6.5.2018
13:00
ALB122
Házená Velká Bystřice
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Kučerka
,
Karolína Pavelová
,
5.5.2018
10:30
ALB123
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Nový Jičín
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
5.5.2018
12:00
ALB124
Sokol Ostrava
-
TJ Holešov
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
5.5.2018
15:00
ALB125
HC Zubří B
-
Házená Uničov
Marcel Kosa
,
Milan Pelech
,
5.5.2018
13:00
ALB126
HBC Olomouc
-
HC Zlín
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
jaro - 22. kolo
12.5.2018
12:00
ALB127
TJ Rožnov p.R.
-
HBC Olomouc
Tomáš Fiala
,
Pavel Friedel
,
12.5.2018
12:00
ALB128
HC Zubří B
-
HC Zlín
Vítězslav Koleček
,
Radomír Kuča
,
12.5.2018
13:00
ALB129
Házená Uničov
-
Sokol Ostrava
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
12.5.2018
15:00
ALB130
TJ Holešov
-
TJ Sokol Luhačovice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
13.5.2018
18:00
ALB131
TJ Nový Jičín
-
Házená Velká Bystřice
Pavel Friedel
,
Jiří Korčák
,
13.5.2018
16:30
ALB132
SK Žeravice
-
TJ Cement Hranice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Mach
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.