Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
2.12. 18:00
AA063
HBC Strakonice 1921 - HK FCC Město Lovosice
21 : 36
1.liga muži
28.4. 17:00
AB115
Tatran Litovel - HC Zlín
34 : 23
24.3. 17:30
AB095
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
20 : 28
8.10. 16:00
AB027
HC Zlín - S.Vršovice
23 : 27
2.liga muži SM
18.3. 15:00
AF088
Pepino SKP F-M B - Žeravice
31 : 26
4.3. 17:00
AF080
Vsetín - TJ SOGOS Holešov
29 : 28
17.2. 14:00
AF072
L.Zubří - HBC Olomouc
24 : 19
24.9. 17:00
AF017
HBC Olomouc - Luhačovice
29 : 24
1.liga starší dorostenci
18.3. 13:00
AG088
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
37 : 24
30.9. 15:00
AG019
Kopřivnice - Sokol Ostrava
47 : 30
2.liga starší dorostenci - M
15.4. 15:30
AI172
Vsetín - Žeravice
37 : 40
4.3. 15:00
AI138
Vsetín - Sokol Juliánov
42 : 24
4.11. 15:00
AI060
Litovel - Sokol Sokolnice
41 : 23
7.10. 13:00
AI035
Zlín - Vsetín
39 : 32
24.9. 13:00
AI023
HBC Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
30 : 28
1.liga mladší dorostenci
18.3. 11:00
AJ088
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S.
33 : 26
30.9. 13:00
AJ019
Kopřivnice - Liberec
27 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
6.5. 13:00
ALB122
Velká Bystřice - Hranice
40 : 31
24.3. 15:30
ALB095
Velká Bystřice - HC Zubří B
48 : 29
7.10. 11:00
ALB027
Zlín - Hranice
31 : 34
24.9. 15:00
ALB017
HBC Olomouc - TJ Sokol Luhačovice
44 : 14
Český pohár mužů
21.10. 16:30
AM056
MHK Karviná - HC Zlín
31 : 21
1.liga ženy
25.2. 12:00
AR075
Zlín B - DHC Plzeň
26 : 37
29.10. 15:00
AR035
Otrokovice - Zlín B
28 : 40
8.10. 14:00
AR016
Zlín B - Kobylisy
32 : 24
17.9. 15:00
AR002
Otrokovice - H.Brod
32 : 23
2.liga ženy - východ
6.5. 15:00
AT055
Házená Velká Bystřice - Bohunice
23 : 21
22.4. 15:30
AT051
Karviná - Olomouc
23 : 35
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 10:00
AUB075
Zlín - Ostrava Zábřeh
36 : 23
29.10. 17:00
AUB035
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
27 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.