Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Levíček
Mateřský klub
SKKP Handball Brno
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.5. 17:00
AE130
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
6.5. 15:00
AE121
SK Kuřim - Napajedla
28 : 25
28.4. 17:00
AE118
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 29
22.4. 17:00
AE112
SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí
37 : 28
15.4. 17:00
AE104
Juliánov - Maloměřice
20 : 33
24.2. 17:00
AE076
Ivančice - Sokol II.Prostějov
36 : 21
26.11. 17:00
AE061
Bohunice - Napajedla
24 : 20
18.11. 17:00
AE057
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
27 : 19
12.11. 17:00
AE051
SKKP Brno B - Juliánov
42 : 32
8.10. 17:00
AE029
SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov
31 : 35
23.9. 11:00
AE016
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
37 : 15
1.liga starší dorostenci
12.5. 14:45
AG132
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
34 : 21
2.liga starší dorostenci - M
20.5. 15:00
AI213
Sokol Telnice - Sokol Juliánov
50 : 19
13.5. 15:00
AI204
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
25 : 39
28.4. 15:00
AI188
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc
30 : 43
15.4. 15:00
AI170
Sokol Juliánov - Zlín
23 : 42
11.3. 15:30
AI231
Sokol Sokolnice - Bohunice
29 : 32
18.2. 15:00
AI123
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
24 : 31
11.2. 15:00
AI235
Bohunice - Sokol Telnice
22 : 44
17.12. 15:00
AI108
Sokol Juliánov - SKH Polanka n.O.
34 : 37
3.12. 15:00
AI096
Bohunice - Žeravice
26 : 44
26.11. 15:00
AI081
Bohunice - Rožnov p.R.
17 : 27
18.11. 15:00
AI077
Sokol V. Meziříčí - Sokol Sokolnice
31 : 31
29.10. 16:30
AI050
Zlín - Sokol Juliánov
45 : 23
28.10. 14:00
AI054
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
23 : 20
22.10. 11:45
AI115
Sokol Telnice - Bohunice
28 : 17
1.liga mladší dorostenci
12.5. 16:45
AJ132
Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S.
36 : 20
2.liga mladší dorostenci - JM
18.3. 13:00
ALA090
Sokol Juliánov - Újezd u Brna
31 : 39
26.11. 13:00
ALA061
Bohunice - Napajedla
35 : 43
26.11. 10:30
ALA063
Nové Bránice - HK Ivančice
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.