Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.11. 17:00
AE061
Bohunice - Napajedla
24 : 20
12.11. 17:00
AE051
SKKP Brno B - Juliánov
42 : 32
8.10. 17:00
AE029
SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov
31 : 35
23.9. 11:00
AE016
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
37 : 15
2.liga starší dorostenci - M
17.12. 15:00
AI108
Sokol Juliánov - SKH Polanka n.O.
34 : 37
3.12. 15:00
AI096
Bohunice - Žeravice
26 : 44
26.11. 15:00
AI081
Bohunice - Rožnov p.R.
17 : 27
29.10. 16:30
AI050
Zlín - Sokol Juliánov
45 : 23
28.10. 14:00
AI054
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
23 : 20
22.10. 11:45
AI115
Sokol Telnice - Bohunice
28 : 17
24.9. 14:00
AI024
Sokol Sokolnice - Sokol Telnice
26 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
26.11. 13:00
ALA061
Bohunice - Napajedla
35 : 43
26.11. 10:30
ALA063
Nové Bránice - HK Ivančice
24 : 28
15.10. 17:30
ALA033
SKKP Handball Brno B - SKKP Handball Brno A
45 : 22
1.10. 13:00
ALA024
Újezd u Brna - Sokol Juliánov
39 : 23
17.9. 09:00
ALA008
Nové Bránice - Bohunice
24 : 24
2.liga mladší dorostenci - SM
29.10. 14:30
ALB038
Zlín - TJ Holešov
48 : 26
Žákovská liga starších žáků
18.2. 18:00
AO150
S.Vršovice - Dukla A
24 : 25
18.2. 16:00
AO148
Zubří - S.Vršovice
24 : 11
18.2. 14:00
AO146
SK Kuřim - Zubří
12 : 28
18.2. 11:00
AO143
S.Vršovice - SK Kuřim
15 : 16
18.2. 10:00
AO142
Zubří - Polanka
22 : 16
2.liga ženy - východ
3.12. 17:00
AT028
Bohunice - Hodonín B
21 : 19
21.10. 15:30
AT013
Hodonín B - Bohunice
24 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 13:30
AUB047
HK Ivančice - Tatran Bohunice
24 : 16
5.11. 13:00
AUB039
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 26
4.11. 13:00
AUB040
SHK Veselí n.M. - Sokol V. Meziříčí
31 : 19
16.9. 13:00
AUB006
Tatran Bohunice - SHK Veselí n.M.
22 : 19
2.liga mladší dorostenky - východ
5.11. 15:00
AVB039
Bohunice - Karviná
36 : 23
16.9. 15:00
AVB006
Bohunice - Kunovice
27 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.