Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.1.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.3. 11:00
AE091
Napajedla - Juliánov
35 : 27
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
2.liga muži SM
12.5. 15:30
AF131
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
14.4. 18:00
AF107
Žeravice - Sokol Ostrava
32 : 29
8.4. 12:30
AF097
Luhačovice - Rožnov p.R.
36 : 39
24.2. 17:00
AF077
TJ SOGOS Holešov - Žeravice
41 : 31
5.11. 16:00
AF043
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
17 : 19
4.11. 17:00
AF044
Žeravice - Luhačovice
30 : 24
7.10. 15:00
AF026
Uničov A - MHK Karviná
23 : 31
9.9. 17:00
AF006
HBC Olomouc - L.Zubří
25 : 27
1.liga starší dorostenci
17.2. 15:30
AG069
Velká Bystřice - HCB Karviná
31 : 37
14.10. 15:30
AG032
Velká Bystřice - Sokol Ostrava
35 : 11
2.liga starší dorostenci - M
20.5. 17:00
AI215
HBC Olomouc - Zlín
26 : 39
5.11. 14:00
AI057
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
31 : 29
22.10. 12:30
AI116
TJ Sokol Centrum Haná - Zlín
22 : 26
21.10. 14:00
AI113
HBC Olomouc - Rožnov p.R.
30 : 40
1.10. 15:00
AI029
TJ Sokol Horka n.M. - Bohunice
37 : 33
23.9. 18:00
AI022
Žeravice - SKH Polanka n.O.
29 : 26
9.9. 15:00
AI008
HBC Olomouc - Sokol Sokolnice
41 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
25.3. 09:00
ALA091
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 20
17.3. 15:00
ALA089
HK Ivančice - TJ D.Cerekev
31 : 24
17.11. 13:00
ALA055
Napajedla - SKKP Handball Brno B
30 : 38
24.9. 13:00
ALA013
Újezd u Brna - Napajedla
30 : 36
2.liga mladší dorostenci - SM
14.4. 16:00
ALB107
Žeravice - Sokol Ostrava
30 : 28
8.4. 10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
21 : 45
4.3. 13:00
ALB080
Hranice - TJ Holešov
47 : 22
24.2. 15:00
ALB077
TJ Holešov - Žeravice
24 : 43
17.2. 13:30
ALB069
Velká Bystřice - TJ Holešov
67 : 21
5.11. 12:00
ALB043
Rožnov p.R. - Velká Bystřice
34 : 40
4.11. 15:00
ALB044
Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
39 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.