Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.11. 16:00
AE065
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
22 : 21
2.liga muži SM
6.5. 17:00
AF122
SKH Polanka n.O - Vsetín
32 : 24
5.5. 17:00
AF125
L.Zubří - Uničov A
31 : 24
8.4. 13:00
AF100
HBC Olomouc - Vsetín
25 : 33
3.3. 16:00
AF079
Rožnov p.R. - MHK Karviná
18 : 34
14.10. 16:00
AF031
Rožnov p.R. - Luhačovice
37 : 25
7.10. 17:00
AF027
Pepino SKP F-M B - Vsetín
32 : 36
23.9. 16:30
AF013
MHK Karviná - Rožnov p.R.
37 : 23
1.liga starší dorostenci
13.5. 15:00
AG130
HCB Karviná - Dukla
30 : 35
28.4. 15:00
AG115
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 30
22.4. 17:00
AG112
Zubří - Talent Plzeň
26 : 23
17.2. 15:00
AG067
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
29 : 32
4.11. 15:00
AG043
Kopřivnice - Velká Bystřice
30 : 24
8.10. 17:00
AG025
HCB Karviná - Kopřivnice
33 : 30
7.10. 15:00
AG027
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 30
2.liga starší dorostenci - M
8.4. 11:00
AI164
HBC Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 28
3.3. 14:00
AI137
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
34 : 30
10.12. 15:00
AI102
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
42 : 23
3.12. 14:00
AI089
Rožnov p.R. - TJ Sokol Horka n.M.
35 : 29
14.10. 14:00
AI041
Rožnov p.R. - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 17
1.liga mladší dorostenci
13.5. 13:00
AJ130
Karviná - Dukla
26 : 33
28.4. 13:00
AJ115
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
23 : 39
22.4. 15:00
AJ112
Zubří - Talent Plzeň A
37 : 29
17.2. 13:00
AJ067
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 43
4.11. 13:00
AJ043
Kopřivnice - HK Baník Most
31 : 27
8.10. 15:00
AJ025
Karviná - Kopřivnice
39 : 32
7.10. 13:00
AJ027
Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
27 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 13:00
ALB112
HC Zubří B - TJ Nový Jičín
34 : 39
8.4. 09:00
ALB100
HBC Olomouc - Hranice
31 : 32
3.3. 12:00
ALB079
Rožnov p.R. - TJ Nový Jičín
30 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.