Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 10:30
AE123
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 25
14.4. 17:30
AE108
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
5.11. 11:00
AE043
Napajedla - Sokol II.Prostějov
27 : 22
29.10. 10:30
AE042
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
16.9. 16:00
AE010
Sokol II.Prostějov - Ivančice
18 : 26
2.liga muži SM
12.5. 17:00
AF130
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
8.5. 14:00
AF099
L.Zubří - Žeravice
27 : 23
22.4. 15:00
AF109
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
26 : 23
25.3. 14:00
AF096
Luhačovice - Sokol Ostrava
25 : 24
25.11. 12:30
AF064
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
34 : 43
12.11. 16:00
AF051
TJ SOGOS Holešov - L.Zubří
32 : 29
4.11. 15:00
AF048
Uničov A - Pepino SKP F-M B
29 : 42
8.10. 16:00
AF028
HBC Olomouc - Žeravice
31 : 20
30.9. 13:00
AF023
Vsetín - Uničov A
38 : 29
23.9. 17:00
AF014
TJ SOGOS Holešov - Vsetín
37 : 31
2.liga starší dorostenci - M
6.5. 12:30
AI195
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 29
22.4. 13:00
AI177
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
22 : 25
7.4. 17:00
AI165
Žeravice - Litovel
20 : 32
4.3. 12:00
AI140
Zlín - TJ Sokol Horka n.M.
36 : 30
16.12. 17:00
AI112
Žeravice - HBC Olomouc
26 : 32
29.10. 12:30
AI056
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 40
7.10. 13:00
AI035
Zlín - Vsetín
39 : 32
2.liga mladší dorostenci - SM
12.5. 15:00
ALB130
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
25.3. 12:00
ALB096
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava
18 : 43
17.2. 15:00
ALB068
Žeravice - TJ Nový Jičín
34 : 22
26.11. 14:00
ALB042
TJ Sokol Luhačovice - Velká Bystřice
25 : 40
25.11. 14:30
ALB064
TJ Sokol Luhačovice - TJ Holešov
33 : 28
4.11. 13:00
ALB048
Házená Uničov - Zlín
15 : 39
15.10. 16:30
ALB034
Hranice - HBC Olomouc
27 : 22
8.10. 14:00
ALB028
HBC Olomouc - Žeravice
31 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.