Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
10.9. 18:30
AD004
HK Lovosice B - Dukla B
37 : 32
2.liga muži JM
5.5. 17:30
AE122
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
4.3. 11:00
AE079
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
23 : 23
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - SK Kuřim
22 : 30
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
2.liga muži SM
12.5. 15:30
AF131
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
5.5. 12:30
AF123
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 28
14.4. 18:00
AF107
Žeravice - Sokol Ostrava
32 : 29
8.4. 12:30
AF097
Luhačovice - Rožnov p.R.
36 : 39
3.3. 18:00
AF081
Žeravice - Uničov A
29 : 30
24.2. 17:00
AF077
TJ SOGOS Holešov - Žeravice
41 : 31
3.12. 16:00
AF004
Uničov A - Luhačovice
28 : 27
4.11. 17:00
AF044
Žeravice - Luhačovice
30 : 24
1.liga starší dorostenci
11.11. 15:30
AG054
Velká Bystřice - TJ Sokol Šťáhlavy
28 : 26
10.9. 16:30
AG004
HK Lovosice - Dukla
20 : 26
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 15:00
AI224
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
24 : 44
20.5. 17:00
AI215
HBC Olomouc - Zlín
26 : 39
15.4. 15:00
AI174
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
27 : 34
18.3. 13:00
AI146
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 32
25.2. 13:00
AI129
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
33 : 30
18.2. 17:00
AI128
Sokol Sokolnice - HBC Olomouc
34 : 29
18.2. 14:00
AI127
Sokol Telnice - Žeravice
39 : 23
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
9.12. 15:00
AI104
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 28
1.liga mladší dorostenci
17.9. 12:15
AJ010
HK Baník Most - HK Lovosice
26 : 39
10.9. 14:30
AJ004
HK Lovosice - Dukla
33 : 33
2.liga mladší dorostenci - JM
17.3. 15:00
ALA089
HK Ivančice - TJ D.Cerekev
31 : 24
4.3. 09:00
ALA079
Napajedla - Újezd u Brna
32 : 39
25.2. 15:00
ALA077
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B
22 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.