Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - Č
podzim - 1. kolo
10.9.2017
18:00
AK001
Sokol Vršovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
9.9.2017
13:00
AK002
TJ Náchod
-
Házená Mělník
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
9.9.2017
12:00
AK003
TJ Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
8.9.2017
19:30
AK004
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Lokomotiva Vršovice
Tomáš Kozler
,
Václav Zelenka
,
9.9.2017
14:00
AK005
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Jiskra Třeboň
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
podzim - 2. kolo
17.9.2017
11:00
AK008
1.HC Pardubice
-
TJ Jiskra Třeboň
Štěpán Kahoun
,
Petr Laštovička
,
16.9.2017
14:00
AK009
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Sokol Úvaly
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
16.9.2017
16:00
AK010
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Lokomotiva Vršovice
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
16.9.2017
16:00
AK011
Házená Mělník
-
TJ Lokomotiva Louny
Petr Kundrata
,
Radek Seidl
,
16.9.2017
14:00
AK012
Sokol Vršovice
-
TJ Náchod
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
podzim - 3. kolo
23.9.2017
13:00
AK013
TJ Náchod
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jan Dlouhý
,
Marta Sovová
,
23.9.2017
12:00
AK014
TJ Lokomotiva Louny
-
Sokol Vršovice
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
24.9.2017
13:00
AK015
Lokomotiva Vršovice
-
Házená Mělník
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
23.9.2017
14:00
AK016
TJ Sokol Úvaly
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
24.9.2017
15:30
AK017
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Vilém Novotný
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 4. kolo
1.10.2017
13:00
AK019
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
30.9.2017
16:00
AK021
HSK Tygři Ústí n.L.
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Lorenc
,
Martin Kasík
,
30.9.2017
16:00
AK022
Házená Mělník
-
TJ Sokol Úvaly
Janis Aliapulios
,
Ondřej Háza
,
1.10.2017
14:00
AK023
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
30.9.2017
13:00
AK024
TJ Náchod
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaroslav Průžek
,
Marek Řeháček
,
podzim - 5. kolo
3.12.2017
12:00
AK025
TJ Lokomotiva Louny
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
8.10.2017
13:00
AK026
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Náchod
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
7.10.2017
14:00
AK027
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Vršovice
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
8.10.2017
15:30
AK028
1.HC Pardubice
-
Házená Mělník
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
7.10.2017
16:00
AK030
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
podzim - 6. kolo
15.10.2017
13:00
AK031
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
14.10.2017
16:00
AK032
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Lorenc
,
Martin Polák
,
15.10.2017
18:00
AK034
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
14.10.2017
11:00
AK035
TJ Náchod
-
TJ Sokol Úvaly
Martin Podzimek
,
Tomáš Podzimek
,
15.10.2017
12:00
AK036
TJ Lokomotiva Louny
-
Lokomotiva Vršovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
podzim - 7. kolo
29.10.2017
13:00
AK037
Lokomotiva Vršovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Brejcha
,
Miroslav Matis
,
28.10.2017
14:00
AK038
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Lokomotiva Louny
Vojtěch Beňuš
,
Adam Pospíšil
,
29.10.2017
15:30
AK039
1.HC Pardubice
-
TJ Náchod
Martin Zych
,
Petr Kundrata
,
28.10.2017
16:00
AK041
TJ Jiskra Třeboň
-
Házená Mělník
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
28.10.2017
15:00
AK042
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Kateřina Mrázová
,
Tomáš Měšťánek
,
podzim - 8. kolo
4.11.2017
16:00
AK043
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Štěpán Kahoun
,
Jakub Šulc
,
4.11.2017
16:00
AK044
Házená Mělník
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Marek Řeháček
,
Ondřej Tůma
,
5.11.2017
16:00
AK045
Sokol Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
28.9.2017
14:30
AK047
TJ Lokomotiva Louny
-
1.HC Pardubice
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
5.11.2017
13:00
AK048
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 9. kolo
11.11.2017
14:00
AK049
TJ Sokol Úvaly
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
12.11.2017
15:30
AK050
1.HC Pardubice
-
Lokomotiva Vršovice
Petr Laštovička
,
Jiří Dolejší
,
11.11.2017
16:00
AK052
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Náchod
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
12.11.2017
15:00
AK053
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Sokol Vršovice
Milan Hájek
,
Tomáš Kozler
,
11.11.2017
16:00
AK054
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Házená Mělník
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 10. kolo
18.11.2017
16:00
AK055
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Házená Mělník
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
19.11.2017
14:00
AK056
Sokol Vršovice
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
18.11.2017
11:00
AK057
TJ Náchod
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
19.11.2017
14:30
AK058
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Jiskra Třeboň
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
18.11.2017
14:00
AK060
TJ Sokol Úvaly
-
1.HC Pardubice
Marek Řeháček
,
Petr Kundrata
,
podzim - 11. kolo
26.11.2017
15:30
AK061
1.HC Pardubice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Patrik Beránek
,
Vlastimil Vlk
,
25.11.2017
16:00
AK063
TJ Jiskra Třeboň
-
Lokomotiva Vršovice
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
25.11.2017
14:00
AK064
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Lokomotiva Louny
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
25.11.2017
16:00
AK065
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Náchod
Radek Dvořák
,
Václav Chmelíř
,
25.11.2017
16:00
AK066
Házená Mělník
-
Sokol Vršovice
Ladislav Pokorný
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 12. kolo
18.2.2018
16:00
AK067
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Vršovice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
17.2.2018
16:00
AK068
Házená Mělník
-
TJ Náchod
Jiří Svítek
,
Ondřej Tůma
,
17.2.2018
16:00
AK069
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Lokomotiva Louny
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
18.2.2018
13:00
AK070
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Miroslav Matis
,
Jan Dlouhý
,
17.2.2018
16:00
AK071
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Úvaly
Marek Řeháček
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 13. kolo
24.2.2018
16:00
AK074
TJ Jiskra Třeboň
-
1.HC Pardubice
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
8.5.2018
14:00
AK075
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
25.2.2018
15:00
AK076
Lokomotiva Vršovice
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Jiří Svítek
,
Jan Kříženecký
,
11.3.2018
12:00
AK077
TJ Lokomotiva Louny
-
Házená Mělník
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
10.3.2018
15:00
AK078
TJ Náchod
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
jaro - 14. kolo
3.3.2018
13:00
AK079
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Náchod
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
4.3.2018
12:00
AK080
Sokol Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
3.3.2018
16:00
AK081
Házená Mělník
-
Lokomotiva Vršovice
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
19.5.2018
15:00
AK082
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
3.3.2018
14:00
AK083
TJ Sokol Šťáhlavy
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
jaro - 15. kolo
17.3.2018
16:00
AK085
TJ Jiskra Třeboň
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
18.3.2018
15:30
AK087
1.HC Pardubice
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
17.3.2018
16:00
AK088
TJ Sokol Úvaly
-
Házená Mělník
Petr Pešek
,
Jaroslav Lorenc
,
18.3.2018
13:00
AK089
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Vršovice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
18.3.2018
14:30
AK090
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Náchod
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
jaro - 16. kolo
25.3.2018
16:00
AK091
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
24.3.2018
11:00
AK092
TJ Náchod
-
Lokomotiva Vršovice
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
24.3.2018
14:00
AK093
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
24.3.2018
16:00
AK094
Házená Mělník
-
1.HC Pardubice
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
24.3.2018
16:30
AK096
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Jiskra Třeboň
Petr Kundrata
,
Radek Seidl
,
jaro - 17. kolo
10.3.2018
15:00
AK097
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
7.4.2018
16:00
AK098
TJ Jiskra Třeboň
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Tomáš Měšťánek
,
Milan Hájek
,
8.4.2018
15:30
AK100
1.HC Pardubice
-
Sokol Vršovice
Štěpán Kahoun
,
Martin Pražák
,
7.4.2018
14:00
AK101
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Náchod
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
8.4.2018
13:00
AK102
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
jaro - 18. kolo
14.4.2018
16:00
AK103
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Lokomotiva Vršovice
Jan Kříženecký
,
Adam Pospíšil
,
14.4.2018
12:00
AK104
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Úvaly
Lukáš Veselý
,
Jan Dlouhý
,
14.4.2018
13:00
AK105
TJ Náchod
-
1.HC Pardubice
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
14.4.2018
16:00
AK107
Házená Mělník
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
14.4.2018
16:00
AK108
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 19. kolo
21.4.2018
16:00
AK109
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Stanislav Štrebl
,
Markéta Tvrzová
,
22.4.2018
15:00
AK110
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Házená Mělník
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
21.4.2018
16:00
AK111
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
22.4.2018
15:30
AK113
1.HC Pardubice
-
TJ Lokomotiva Louny
Jan Dlouhý
,
Marta Sovová
,
21.4.2018
14:00
AK114
TJ Sokol Úvaly
-
Lokomotiva Vršovice
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
jaro - 20. kolo
28.4.2018
16:00
AK115
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Úvaly
Michal Dvořáček
,
Štěpán Kahoun
,
29.4.2018
13:00
AK116
Lokomotiva Vršovice
-
1.HC Pardubice
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
28.4.2018
12:00
AK118
TJ Náchod
-
TJ Jiskra Třeboň
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
28.4.2018
14:00
AK119
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
1.5.2018
16:00
AK120
Házená Mělník
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Petr Kundrata
,
Radek Seidl
,
jaro - 21. kolo
5.5.2018
16:00
AK121
Házená Mělník
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
5.5.2018
16:00
AK122
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
Lukáš Veselý
,
Marek Řeháček
,
6.5.2018
15:00
AK123
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Náchod
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
6.5.2018
16:00
AK124
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Lokomotiva Louny
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
6.5.2018
15:30
AK126
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Lorenc
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 22. kolo
12.5.2018
10:00
AK127
Jiskra Havlíčkův Brod
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Artl
,
Marta Sovová
,
13.5.2018
13:00
AK129
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Marek Řeháček
,
Václav Škarda
,
12.5.2018
12:00
AK130
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
12.5.2018
11:00
AK131
TJ Náchod
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
12.5.2018
14:00
AK132
Sokol Vršovice
-
Házená Mělník
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.