Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Vilém Novotný
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.11. 18:00
AC061
Zruč n.S. - H.Brod
33 : 26
2.liga muži SVČ
17.2. 15:00
AD068
Ml. Boleslav - Náchod B
40 : 29
4.11. 17:00
AD045
Jablonec - Liberec
24 : 25
15.10. 17:00
AD033
Slavia - Ml. Boleslav
23 : 23
30.9. 17:00
AD023
Jablonec - HK Lovosice B
29 : 35
24.9. 17:30
AD017
1.HC Pardubice - Dukla B
27 : 29
2.liga starší dorostenci Č
12.5. 13:00
AH208
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové
23 : 32
11.3. 16:30
AH229
Chodov - L.Vršovice
23 : 21
4.11. 15:00
AH061
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
17 : 40
30.9. 15:00
AH031
ELP Jablonec - L.Vršovice
23 : 28
24.9. 13:30
AH023
1.HC Pardubice - Chodov
30 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
24.9. 15:30
AK017
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
23 : 30
Žákovská liga starších žáků
29.4. 15:50
AO219
Házená L.Hustopeče - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 37
29.4. 14:55
AO218
Házená Mělník - HCB Karviná
11 : 35
29.4. 13:05
AO216
Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Mělník
29 : 17
29.4. 12:10
AO215
Házená L.Hustopeče - HCB Karviná
18 : 35
29.4. 09:25
AO212
Házená Mělník - Házená L.Hustopeče
19 : 18
29.4. 08:30
AO211
Pepino SKP Frýdek-Místek - S.Vršovice
33 : 20
2.liga ženy - západ
8.5. 10:00
AS118
Astra - Sokol Písek B
31 : 32
8.4. 18:00
AS093
Turnov - S.Vršovice B
23 : 22
29.10. 12:00
AS035
Astra - S.Vršovice B
26 : 30
14.10. 16:00
AS023
Turnov - J.Hradec
23 : 28
1.liga starší dorostenky - západ
8.5. 12:00
AUA118
Astra Praha - Písek
27 : 29
1.3. 17:15
AUA073
Slavia - S.Vršovice
28 : 21
29.10. 10:00
AUA035
Astra Praha - Slavoj Žirovnice
17 : 14
1.liga mladší dorostenky
8.3. 17:15
AV073
Slavia - S.Vršovice
26 : 16
2.liga mladší dorostenky - západ
13.5. 18:00
AVA125
Házená Mělník - HC Plzeň
28 : 28
22.4. 17:00
AVA106
TJ Turnov - Házená Mělník
20 : 18
8.4. 16:00
AVA093
TJ Turnov - Slavoj Žirovnice
18 : 28
14.10. 14:00
AVA023
TJ Turnov - HC Plzeň
14 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.