Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Pražák
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.3.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
8.4. 17:30
AD100
1.HC Pardubice - Jablonec
27 : 30
24.3. 10:00
AD096
Dukla B - Liberec
35 : 32
1.liga starší dorostenci
24.3. 14:00
AG096
Dukla - Sokol Ostrava
38 : 20
2.liga starší dorostenci Č
19.5. 15:30
AH214
HBC Strakonice 1921 - L.Vršovice
29 : 25
8.4. 13:30
AH164
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
36 : 21
1.liga mladší dorostenci
24.3. 12:00
AJ096
Dukla - Liberec
40 : 28
2.liga mladší dorostenci - Č
8.4. 15:30
AK100
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
21 : 32
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AM001
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
21 : 26
Žákovská liga starších žáků
20.1. 15:00
AO058
TJ Cement Hranice - Házená Mělník
22 : 13
20.1. 14:00
AO057
HBC Strakonice - SK Kuřim
28 : 20
20.1. 12:00
AO055
SK Kuřim - Házená Mělník
13 : 19
20.1. 09:00
AO052
TJ Cement Hranice - SK Kuřim
23 : 13
20.1. 08:00
AO051
Házená Velká Bystřice - HBC Strakonice
22 : 22
2.liga ženy - západ
10.2. 18:30
AS068
Č.Budějovice - Astra
28 : 27
9.12. 17:15
AS066
Č.Budějovice - Turnov
28 : 21
21.10. 18:00
AS026
J.Hradec - Astra
36 : 27
24.9. 15:00
AS008
Sokol Písek B - DHK Pardubice
21 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
20.4. 18:30
AUA114
Slavoj Žirovnice - Házená J.Hradec
18 : 30
14.4. 15:00
AUA101
Slavoj Žirovnice - Astra Praha
26 : 15
4.2. 15:00
AUA129
Házená J.Hradec - Písek
31 : 28
3.2. 18:00
AUA128
Slavoj Žirovnice - Slavia
19 : 29
12.11. 09:00
AUA044
H.Brod - DHC Plzeň
22 : 31
21.10. 15:30
AUA026
Házená J.Hradec - Astra Praha
26 : 20
8.10. 17:00
AUA016
Slavoj Žirovnice - Kobylisy
21 : 24
24.9. 17:00
AUA008
Písek - DHK Pardubice
29 : 30
1.liga mladší dorostenky
21.10. 13:30
AV026
J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
25 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
28.4. 13:00
AVA114
Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
30 : 18
14.4. 13:00
AVA101
Slavoj Žirovnice - Slavia VŠ Plzeň
23 : 18
12.11. 12:45
AVA044
H.Brod - FK Hvězda Cheb
28 : 16
8.10. 15:00
AVA016
Slavoj Žirovnice - Kobylisy
27 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.