Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 17:00
AC090
Libčice n. Vlt. - Praha 4
30 : 25
4.3. 19:30
AC080
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
27 : 30
4.3. 16:00
AC083
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
35 : 16
29.10. 16:00
AC042
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
26 : 24
1.10. 16:00
AC020
VŠ Plzeň - Košutka
26 : 37
2.liga muži SVČ
8.4. 16:00
AD102
HK Lovosice B - Loko Louny
31 : 25
24.3. 18:00
AD095
Ústí n.L. - Slavia
24 : 36
3.3. 18:00
AD082
Ústí n.L. - Sokol Úvaly
32 : 23
19.11. 17:00
AD058
Loko Louny - Liberec
34 : 27
12.11. 17:00
AD052
Liberec - Náchod B
28 : 28
15.10. 17:00
AD036
Loko Louny - HK Lovosice B
30 : 27
30.9. 18:00
AD021
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
30 : 29
16.9. 10:00
AD009
Dukla B - Sokol Úvaly
41 : 18
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:00
AG009
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 27
2.liga starší dorostenci Č
19.11. 11:30
AH078
Loko Louny - 1.HC Pardubice
39 : 39
15.10. 14:30
AH048
Loko Louny - L.Vršovice
44 : 23
1.liga mladší dorostenci
12.11. 15:00
AJ052
Liberec - Talent Plzeň A
27 : 30
16.9. 12:00
AJ009
Dukla - Pepino SKP F-M
29 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
19.11. 14:30
AK058
Loko Louny - Třeboň
35 : 30
15.10. 12:00
AK036
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
27 : 30
30.9. 16:00
AK021
HSK Tygři Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
25 : 32
2.liga ženy - západ
21.10. 17:00
AS025
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
25 : 31
muži
3.6. 18:45
A060 - loko1
TJ Lokomotiva Plzeň B - VŠ Plzeň "B"
27 : 22
Liga ÚK/STŽákyně
4.11. 14:35
SD-303
Lázně Kynžvart - Ústí n.L.
19 : 18
30.9. 13:35
SD-103
DHK Most - Lázně Kynžvart
21 : 16
30.9. 11:40
SD-102
Ústí n.L. - Lázně Kynžvart
13 : 20
Liga ÚK/STŽ
17.9. 15:00
SH-109
Louny - Lovosice I
30 : 24
17.9. 13:30
SH-107
HK Lovosice II - Louny
11 : 31
17.9. 12:45
SH-106
Lovosice I - Jablonec
23 : 14
17.9. 11:15
SH-104
Jablonec - Louny
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.