Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 19:00
AA190
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
28 : 22
5.5. 18:00
AA159
HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
33 : 38
14.4. 10:30
AA153
Cement Hranice - HBC Strakonice 1921
34 : 27
28.3. 18:00
AA129
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
38 : 31
4.3. 10:30
AA105
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
23 : 22
3.2. 18:00
AA084
HBC Strakonice 1921 - HC ROBE Zubří
29 : 26
9.12. 16:00
AA071
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 23
4.11. 18:00
AA040
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 25
11.10. 18:00
AA035
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 20
7.10. 18:00
AA028
HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
27 : 17
30.9. 17:00
AA023
Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
25 : 17
23.9. 18:00
AA013
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 26
2.liga muži SVČ
25.11. 10:00
AD064
Dukla B - Loko Louny
34 : 26
29.10. 17:30
AD039
1.HC Pardubice - Náchod B
35 : 17
1.liga starší dorostenci
25.11. 14:00
AG064
Dukla - HCB Karviná
24 : 23
1.liga mladší dorostenci
25.11. 12:00
AJ064
Dukla - Karviná
32 : 15
2.liga mladší dorostenci - Č
29.10. 15:30
AK039
1.HC Pardubice - Náchod
28 : 39
Český pohár mužů
21.12. 18:10
AM083
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
29 : 21
6.12. 17:00
AM080
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
15.11. 19:00
AM069
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
27 : 21
20.10. 20:00
AM065
S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice
26 : 36
Žákovská liga starších žaček
12.5. 17:00
AP230
Sokol Kobylisy II - Strakonice
11 : 23
12.5. 15:00
AP228
Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II
17 : 14
12.5. 13:00
AP226
DHK Zora Olomouc - Lázně Kynžvart
26 : 20
12.5. 10:00
AP223
Sokol Kobylisy II - DHK Zora Olomouc
14 : 15
12.5. 09:00
AP222
Lázně Kynžvart - DHC Plzeň
17 : 23
1.liga ženy
5.11. 15:00
AR042
DHC Plzeň - Kobylisy
35 : 29
1.liga mladší dorostenky
3.3. 14:30
AV082
Háje - Zlín
24 : 29
17.11. 17:30
AV042
Háje - DHC Plzeň
21 : 27
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW214
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
31 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.