Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
18.3. 15:00
AC089
L.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
25 : 42
5.11. 15:00
AC048
L.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 32
2.liga muži SVČ
5.5. 10:00
AD123
Dukla B - Náchod B
32 : 19
28.4. 16:00
AD118
Náchod B - Liberec
35 : 30
14.4. 15:00
AD107
Ml. Boleslav - Liberec
30 : 19
7.4. 15:00
AD099
Ml. Boleslav - Slavia
33 : 22
24.2. 17:30
AD074
1.HC Pardubice - Liberec
31 : 21
2.12. 18:30
AD056
Jablonec - Ústí n.L.
26 : 23
12.11. 15:00
AD051
Slavia - Loko Louny
29 : 32
28.10. 14:00
AD042
Dukla B - Ústí n.L.
30 : 22
8.10. 17:00
AD030
Liberec - Dukla B
30 : 31
24.9. 17:30
AD017
1.HC Pardubice - Dukla B
27 : 29
16.9. 15:00
AD011
Ml. Boleslav - Loko Louny
25 : 14
1.liga starší dorostenci
5.5. 14:00
AG123
Dukla - Talent Plzeň
19 : 19
22.4. 16:00
AG113
Jičín - HCB Karviná
26 : 32
2.liga starší dorostenci Č
26.5. 15:00
AH223
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
12.5. 17:30
AH206
ELP Jablonec - Chodov
17 : 34
28.4. 14:00
AH188
Náchod - 1.HC Pardubice
22 : 32
25.3. 15:00
AH158
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
29 : 30
18.3. 17:00
AH151
L.Vršovice - ELP Jablonec
29 : 26
24.2. 15:30
AH130
1.HC Pardubice - Liberec
24 : 27
10.2. 17:00
AH239
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
36 : 22
10.12. 16:00
AH100
Liberec - L.Vršovice
37 : 17
2.12. 16:30
AH091
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
22 : 24
26.11. 17:30
AH083
1.HC Pardubice - L.Vršovice
37 : 21
11.11. 15:00
AH067
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
32 : 41
5.11. 17:00
AH064
L.Vršovice - TJ Sokol Úvaly
25 : 27
8.10. 15:00
AH040
Liberec - Chodov
33 : 29
24.9. 13:30
AH023
1.HC Pardubice - Chodov
30 : 22
17.9. 15:00
AH013
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
25 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.