Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 17:00
AA161
SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921
30 : 29
5.5. 16:30
AA177
Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 30
28.4. 18:00
AA166
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
28 : 25
27.4. 19:00
AA158
SKKP Handball Brno - Cement Hranice
36 : 32
21.4. 18:00
AA155
HBC Strakonice 1921 - SKKP Handball Brno
29 : 29
13.4. 19:00
AA154
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
32 : 24
30.3. 18:00
AA130
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 28
10.3. 18:00
AA111
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
24 : 30
24.2. 16:30
AA097
Dukla Praha - Kopřivnice
27 : 22
11.2. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
31 : 30
4.11. 18:00
AA041
HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
23 : 29
23.9. 18:00
AA017
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
22 : 20
16.9. 17:00
AA010
HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
29 : 27
10.9. 10:30
AA003
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
31 : 26
2 liga muži JZČ
15.4. 17:00
AC104
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
31 : 26
7.4. 18:00
AC098
Třeboň - Sezimovo Ústí
24 : 22
5.11. 16:30
AC045
TJ Lokomotiva Plzeň - Třeboň
24 : 26
15.10. 18:30
AC034
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
37 : 25
1.liga starší dorostenci
29.4. 15:00
AG120
TJ Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice
35 : 33
15.4. 13:00
AG105
Talent Plzeň - Jičín
30 : 23
25.3. 18:30
AG094
TJ Sokol Šťáhlavy - Jičín
24 : 26
17.2. 15:00
AG068
TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň
23 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.4. 10:30
AJ105
Talent Plzeň A - Jičín
25 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
7.4. 16:00
AK098
Třeboň - HSK Tygři Ústí n.L.
23 : 24
12.11. 15:00
AK053
Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice
29 : 31
Český pohár mužů
28.1. 13:00
AM087
HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí
25 : 32
27.1. 17:00
AM085
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
29 : 27
15.11. 18:00
AM071
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
37 : 20
Český pohár žen
20.12. 18:00
AN026
Sokol Písek - Slavia Praha
17 : 31
26.10. 18:00
AN018
DHC Plzeň - Baník Most
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.