Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - JM
podzim - 1. kolo
9.9.2017
15:00
ALA001
TJ Dolní Cerekev
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
10.9.2017
13:00
ALA002
Sokol Újezd u Brna
-
SKKP Handball Brno B
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
9.9.2017
09:00
ALA005
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Jaroslav Hanych
,
10.9.2017
13:00
ALA006
Tatran Bohunice
-
SKKP Handball Brno A
Tomáš Bubeníček
,
Milan Letev
,
podzim - 2. kolo
16.9.2017
09:00
ALA007
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
SKKP Handball Brno A
Jiří Kubis
,
Michaela Krobothová
,
17.9.2017
09:00
ALA008
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
3.12.2017
16:30
ALA011
SKKP Handball Brno B
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Kateřina Závišková
,
16.9.2017
15:00
ALA012
TJ Dolní Cerekev
-
Sokol Újezd u Brna
Štěpán Kahoun
,
Jakub Šulc
,
podzim - 3. kolo
24.9.2017
13:00
ALA013
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Ladislav Planka
,
Michaela Krobothová
,
24.9.2017
13:00
ALA014
Sokol Juliánov
-
TJ Dolní Cerekev
David Šlezingr
,
Josef Škroch
,
23.9.2017
15:00
ALA015
HK Ivančice
-
SKKP Handball Brno B
Petr Směja
,
Jaroslav Hanych
,
24.9.2017
17:30
ALA018
SKKP Handball Brno A
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Jaroslav Hanych
,
podzim - 4. kolo
1.10.2017
09:00
ALA019
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Sokol Nové Bránice
Pavel Friedel
,
Marcel Horsák
,
1.10.2017
17:30
ALA022
SKKP Handball Brno B
-
SHC Maloměřice
Milan Letev
,
Kateřina Závišková
,
30.9.2017
15:00
ALA023
TJ Dolní Cerekev
-
HK Ivančice
Petr Laštovička
,
Tomáš Deml
,
1.10.2017
13:00
ALA024
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
podzim - 5. kolo
8.10.2017
13:00
ALA025
Sokol Juliánov
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Petr Ochmann
,
Josef Škroch
,
7.10.2017
15:00
ALA026
HK Ivančice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
7.10.2017
09:00
ALA027
SHC Maloměřice
-
TJ Dolní Cerekev
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
8.10.2017
13:00
ALA028
Tatran Bohunice
-
SKKP Handball Brno B
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
podzim - 6. kolo
15.10.2017
17:30
ALA033
SKKP Handball Brno B
-
SKKP Handball Brno A
Václav Horáček
,
Tomáš Kopřiva
,
14.10.2017
15:00
ALA034
TJ Dolní Cerekev
-
Tatran Bohunice
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
15.10.2017
13:00
ALA035
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
15.10.2017
13:00
ALA036
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Roman Bauer
,
Jiří Novotný
,
podzim - 7. kolo
28.10.2017
15:00
ALA037
HK Ivančice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Roman Bauer
,
Jiří Matuška
,
3.11.2017
19:30
ALA038
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice
Petr Kremláček
,
Zdeněk Levíček
,
29.10.2017
13:00
ALA039
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Milan Letev
,
Josef Škroch
,
29.10.2017
17:30
ALA040
SKKP Handball Brno A
-
TJ Dolní Cerekev
Dominik Florián
,
Michal Hanák
,
22.10.2017
12:15
ALA041
Sokol Nové Bránice
-
SKKP Handball Brno B
Patrik Hajn
,
Petr Kremláček
,
podzim - 8. kolo
4.11.2017
15:00
ALA045
TJ Dolní Cerekev
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
5.11.2017
13:00
ALA046
Sokol Újezd u Brna
-
SKKP Handball Brno A
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
5.11.2017
13:00
ALA047
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
4.11.2017
15:00
ALA048
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Vojtěch Douda
,
Petr Rusanov
,
podzim - 9. kolo
11.11.2017
09:00
ALA049
SHC Maloměřice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
12.11.2017
13:00
ALA050
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
12.11.2017
17:30
ALA051
SKKP Handball Brno A
-
Sokol Juliánov
Adam Beneš
,
Kateřina Závišková
,
12.11.2017
10:30
ALA052
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
podzim - 10. kolo
17.11.2017
13:00
ALA055
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
SKKP Handball Brno B
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
19.11.2017
13:00
ALA058
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
18.11.2017
15:00
ALA059
HK Ivančice
-
SKKP Handball Brno A
Petr Směja
,
Jaroslav Hanych
,
18.11.2017
09:00
ALA060
SHC Maloměřice
-
Tatran Bohunice
Václav Horáček
,
Jiří Matuška
,
podzim - 11. kolo
26.11.2017
13:00
ALA061
Tatran Bohunice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
26.11.2017
15:30
ALA062
SKKP Handball Brno A
-
SHC Maloměřice
Michal Hanák
,
Jaroslava Směšná
,
26.11.2017
10:30
ALA063
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
26.11.2017
17:30
ALA066
SKKP Handball Brno B
-
TJ Dolní Cerekev
Michal Hanák
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 12. kolo
18.2.2018
09:00
ALA067
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Dolní Cerekev
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
18.2.2018
15:30
ALA068
SKKP Handball Brno B
-
Sokol Újezd u Brna
Tomáš Bubeníček
,
Petr Kremláček
,
18.2.2018
10:30
ALA071
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice
Roman Smékal
,
Jaroslava Směšná
,
18.2.2018
17:30
ALA072
SKKP Handball Brno A
-
Tatran Bohunice
Tomáš Bubeníček
,
Petr Kremláček
,
jaro - 13. kolo
8.4.2018
17:30
ALA073
SKKP Handball Brno A
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
25.2.2018
13:00
ALA074
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Bubeníček
,
Adam Beneš
,
25.2.2018
15:00
ALA077
Sokol Juliánov
-
SKKP Handball Brno B
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
25.2.2018
13:00
ALA078
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Dolní Cerekev
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
jaro - 14. kolo
4.3.2018
09:00
ALA079
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Sokol Újezd u Brna
Martin Hlavinka
,
Roman Smékal
,
28.4.2018
15:00
ALA080
TJ Dolní Cerekev
-
Sokol Juliánov
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
4.3.2018
17:30
ALA081
SKKP Handball Brno B
-
HK Ivančice
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
4.3.2018
10:30
ALA084
Sokol Nové Bránice
-
SKKP Handball Brno A
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
jaro - 15. kolo
18.3.2018
09:00
ALA085
Sokol Nové Bránice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Petr Kremláček
,
Kateřina Závišková
,
17.3.2018
09:00
ALA088
SHC Maloměřice
-
SKKP Handball Brno B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
17.3.2018
15:00
ALA089
HK Ivančice
-
TJ Dolní Cerekev
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
18.3.2018
13:00
ALA090
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Jiří Matuška
,
jaro - 16. kolo
25.3.2018
09:00
ALA091
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Sokol Juliánov
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
25.3.2018
13:00
ALA092
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice
Adam Beneš
,
Kateřina Závišková
,
24.3.2018
15:00
ALA093
TJ Dolní Cerekev
-
SHC Maloměřice
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
25.3.2018
17:30
ALA094
SKKP Handball Brno B
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
jaro - 17. kolo
3.4.2018
18:00
ALA099
SKKP Handball Brno A
-
SKKP Handball Brno B
Patrik Hajn
,
Jiří Matuška
,
8.4.2018
13:00
ALA100
Tatran Bohunice
-
TJ Dolní Cerekev
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
7.4.2018
09:00
ALA101
SHC Maloměřice
-
Sokol Újezd u Brna
Tomáš Bubeníček
,
Jindřich Berger
,
7.4.2018
15:00
ALA102
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 18. kolo
15.4.2018
09:00
ALA103
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HK Ivančice
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
13.4.2018
17:00
ALA104
SHC Maloměřice
-
Sokol Juliánov
Tomáš Bubeníček
,
Jiří Matuška
,
15.4.2018
13:00
ALA105
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
14.4.2018
15:00
ALA106
TJ Dolní Cerekev
-
SKKP Handball Brno A
Jindřich Berger
,
Kateřina Závišková
,
15.4.2018
17:30
ALA107
SKKP Handball Brno B
-
Sokol Nové Bránice
Petr Kremláček
,
Jiří Matuška
,
jaro - 19. kolo
22.4.2018
12:15
ALA111
Sokol Nové Bránice
-
TJ Dolní Cerekev
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
22.4.2018
17:30
ALA112
SKKP Handball Brno A
-
Sokol Újezd u Brna
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
22.4.2018
13:00
ALA113
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
21.4.2018
09:00
ALA114
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
jaro - 20. kolo
29.4.2018
09:00
ALA115
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
SHC Maloměřice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
28.4.2018
15:00
ALA116
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Petr Laštovička
,
Jiří Matuška
,
25.4.2018
19:00
ALA117
Sokol Juliánov
-
SKKP Handball Brno A
Petr Kremláček
,
Petr Rusanov
,
29.4.2018
13:00
ALA118
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
jaro - 21. kolo
5.5.2018
14:00
ALA121
SKKP Handball Brno B
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Roman Bauer
,
Jiří Matuška
,
6.5.2018
12:15
ALA124
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Milan Letev
,
Kateřina Závišková
,
6.5.2018
12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A
-
HK Ivančice
Jiří Matuška
,
Mojmír Valášek
,
6.5.2018
13:00
ALA126
Tatran Bohunice
-
SHC Maloměřice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
jaro - 22. kolo
13.5.2018
09:00
ALA127
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Tatran Bohunice
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
12.5.2018
11:00
ALA128
SHC Maloměřice
-
SKKP Handball Brno A
Jaroslav Hanych
,
Josef Škroch
,
12.5.2018
15:00
ALA129
HK Ivančice
-
Sokol Nové Bránice
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
12.5.2018
15:00
ALA132
TJ Dolní Cerekev
-
SKKP Handball Brno B
Jiří Dolejší
,
Adam Beneš
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.