Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Patrik Hajn
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - JM
29.4. 13:00
ALA118
Újezd u Brna - Nové Bránice
41 : 31
22.4. 12:15
ALA111
Nové Bránice - TJ D.Cerekev
28 : 32
8.4. 17:30
ALA073
SKKP Handball Brno A - Napajedla
27 : 31
3.4. 18:00
ALA099
SKKP Handball Brno A - SKKP Handball Brno B
24 : 47
4.3. 17:30
ALA081
SKKP Handball Brno B - HK Ivančice
49 : 18
4.3. 10:30
ALA084
Nové Bránice - SKKP Handball Brno A
38 : 27
12.11. 10:30
ALA052
Nové Bránice - Újezd u Brna
28 : 38
22.10. 12:15
ALA041
Nové Bránice - SKKP Handball Brno B
19 : 32
15.10. 13:00
ALA035
Újezd u Brna - Maloměřice
54 : 31
1.10. 17:30
ALA022
SKKP Handball Brno B - Maloměřice
37 : 14
10.9. 13:00
ALA002
Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B
27 : 32
Český pohár žen
9.9. 17:00
AN007
Bohunice - Házená Velká Bystřice
24 : 18
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:00
AO299
HBC Olomouc - Dukla B
17 : 17
20.5. 13:00
AO296
Dukla B - S.Vršovice
26 : 25
20.5. 12:00
AO295
HBC Olomouc - Uh. Hradiště
18 : 21
20.5. 09:00
AO292
S.Vršovice - HBC Olomouc
13 : 27
20.5. 08:00
AO291
Dukla B - TJ Cement Hranice
21 : 19
19.5. 16:20
AO289
HBC Jičín - Házená L.Hustopeče
34 : 25
19.5. 14:30
AO287
Zubří - HBC Jičín
23 : 21
19.5. 13:35
AO286
Házená L.Hustopeče - HBC Strakonice
20 : 19
19.5. 11:45
AO284
Zubří - HBC Strakonice
18 : 16
19.5. 10:50
AO283
Liberec - Házená L.Hustopeče
29 : 16
21.1. 17:15
AO070
Dukla A - Uh. Hradiště
36 : 15
21.1. 15:25
AO068
Nový Jičín - Dukla A
20 : 42
21.1. 13:35
AO066
Házená L.Hustopeče - Nový Jičín
21 : 28
21.1. 09:55
AO062
Nový Jičín - Úvaly
25 : 13
Žákovská liga starších žaček
10.2. 17:30
AP126
Karviná - SKH Velká n.V.
24 : 28
10.2. 13:30
AP122
Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
20 : 14
10.2. 11:30
AP120
SKH Velká n.V. - Lázně Kynžvart
17 : 18
2.12. 16:15
AP042
Háje - HC Zlín
18 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.