Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 19:00
AA189
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 27
28.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
31 : 24
17.3. 17:00
AA116
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
21 : 20
3.2. 17:00
AA082
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 30
16.12. 18:00
AA073
HC ROBE Zubří - Kopřivnice
30 : 30
4.11. 18:00
AA039
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
26 : 25
7.10. 18:00
AA030
HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha
26 : 26
1.liga muži
18.3. 11:00
AB089
Házená L.Hustopeče - S.Vršovice
36 : 26
24.9. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
29 : 25
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE092
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
27 : 23
26.11. 17:00
AE063
Telnice - Ivančice
34 : 33
17.9. 17:00
AE008
Telnice - Bohunice
24 : 22
2.liga starší dorostenci - M
17.9. 15:00
AI010
Sokol Telnice - HBC Olomouc
27 : 26
Český pohár mužů
21.10. 16:00
AM068
Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel
24 : 33
Český pohár žen
14.12. 18:00
AN025
Sokol Poruba - Zora Olomouc
26 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
24.3. 15:00
AUB119
Sokol V. Meziříčí - Ostrava Zábřeh
21 : 27
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW209
HK Hodonín - HC Zlín
29 : 29
5.5. 15:00
AW204
Sokol Písek - Sokol Poruba
22 : 21
28.3. 18:00
AW155
HK Hodonín - Duslo Šaľa
17 : 37
11.3. 17:00
AW143
HC Zlín - Trenčín
32 : 19
17.2. 15:00
AW122
Sokol Písek - Zora Olomouc
21 : 26
3.1. 18:00
AW083
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 24
11.11. 15:00
AW066
Sokol Písek - Sokol Poruba
20 : 26
16.9. 15:00
AW015
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 23
2.9. 18:00
AW005
Zora Olomouc - Sokol Poruba
23 : 23
Jihomoravská liga st. žáků
26.11. 15:00
LF075
Telnice - Újezd u Brna
36 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
18.3. 09:15
LH114
Házená L.Hustopeče - Telnice
12 : 25
26.11. 13:30
LH075
Telnice - Újezd u Brna
24 : 24
17.9. 13:30
LH010
Telnice - Bohunice B
36 : 11
ZL mladší žactvo II
11.2. 14:00
ZB093
Otrokovice_s - Zlín B_d
12 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
33 : 30
video
online
HC Zubří B - Zlín
27 : 27
video
online
Házená Uničov - Sokol Ostrava
15 : 36
video
online
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
video
online
Žeravice - Hranice
20 : 26
video
online
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
31 : 45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice
22
21
0
1
982 : 587
42
2
Rožnov p.R.
22
16
1
5
774 : 650
33
3
Zlín
22
15
1
6
822 : 611
31
4
HC Zubří B
22
14
1
7
757 : 654
29
5
Žeravice
22
13
1
8
695 : 610
27
6
Hranice
22
13
0
9
710 : 588
26
7
Sokol Ostrava
22
11
3
8
724 : 655
25
8
HBC Olomouc
22
9
1
12
795 : 676
19
9
TJ Nový Jičín
22
8
0
14
669 : 765
16
10
TJ Holešov
22
4
0
18
600 : 962
8
11
TJ Sokol Luhačovice
22
2
0
20
456 : 871
4
12
Házená Uničov
22
2
0
20
469 : 824
4
Tabulka střelců
Radovan Vízner
TJ Holešov
264
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
224
Daniel Sova
HBC Olomouc
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
HBC Olomouc
40
David Michálek
TJ Rožnov p.R.
38
Antonín Dinga
TJ Sokol Luhačovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Polášek
Házená Uničov
42
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
40
Matěj Ulrych
HC Zubří B
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.