Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo - o 3.-4.místo
Český pohár mužů-7.kolo -finále
Žákovská liga starších žáků
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
10.9. 18:30
AD004
HK Lovosice B - Dukla B
37 : 32
2.liga muži JM
5.5. 17:30
AE122
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
4.3. 11:00
AE079
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
23 : 23
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - SK Kuřim
22 : 30
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
2.liga muži SM
12.5. 15:30
AF131
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
5.5. 12:30
AF123
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 28
14.4. 18:00
AF107
Žeravice - Sokol Ostrava
32 : 29
8.4. 12:30
AF097
Luhačovice - Rožnov p.R.
36 : 39
3.3. 18:00
AF081
Žeravice - Uničov A
29 : 30
24.2. 17:00
AF077
TJ SOGOS Holešov - Žeravice
41 : 31
3.12. 16:00
AF004
Uničov A - Luhačovice
28 : 27
4.11. 17:00
AF044
Žeravice - Luhačovice
30 : 24
1.liga starší dorostenci
11.11. 15:30
AG054
Velká Bystřice - TJ Sokol Šťáhlavy
28 : 26
10.9. 16:30
AG004
HK Lovosice - Dukla
20 : 26
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 15:00
AI224
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
24 : 44
20.5. 17:00
AI215
HBC Olomouc - Zlín
26 : 39
15.4. 15:00
AI174
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
27 : 34
18.3. 13:00
AI146
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 32
25.2. 13:00
AI129
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
33 : 30
18.2. 17:00
AI128
Sokol Sokolnice - HBC Olomouc
34 : 29
18.2. 14:00
AI127
Sokol Telnice - Žeravice
39 : 23
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
9.12. 15:00
AI104
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 28
1.liga mladší dorostenci
17.9. 12:15
AJ010
HK Baník Most - HK Lovosice
26 : 39
10.9. 14:30
AJ004
HK Lovosice - Dukla
33 : 33
2.liga mladší dorostenci - JM
17.3. 15:00
ALA089
HK Ivančice - TJ D.Cerekev
31 : 24
4.3. 09:00
ALA079
Napajedla - Újezd u Brna
32 : 39
25.2. 15:00
ALA077
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B
22 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále - výsledky
video
online
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
23 : 22
video
online
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
37 : 20
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
24 : 32
video
online
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
27 : 21
video
online
Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň
28 : 42
video
online
MHK Karviná - SKKP Handball Brno
24 : 29
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Nové Veselí
24 : 27
Tabulka střelců
Miloslav Sýkora
HK FCC Město Lovosice
37
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
36
Marek Monczka
HCB Karviná
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
12
Jaromír Petřík
KH Kopřivnice
11
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
32
Jozef Hanták
SKKP Handball Brno
26
Marko Živojinovič
TJ Sokol Nové Veselí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.