Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 10:30
ALA071
Nové Bránice - Maloměřice
38 : 18
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 10:30
ALB123
TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
28 : 40
28.4. 15:00
ALB117
TJ Holešov - HC Zubří B
35 : 44
14.4. 16:00
ALB107
Žeravice - Sokol Ostrava
30 : 28
8.4. 10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
21 : 45
3.3. 16:00
ALB081
Žeravice - Házená Uničov
42 : 19
24.2. 15:00
ALB077
TJ Holešov - Žeravice
24 : 43
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
11.11. 13:30
ALB054
Velká Bystřice - Žeravice
45 : 26
4.11. 15:00
ALB044
Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
39 : 20
Český pohár mužů
3.9. 10:00
AM010
HK B Most - Loko Louny
26 : 28
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO250
Úvaly - Litovel
15 : 29
29.4. 15:50
AO249
Zubří - Dukla B
28 : 18
29.4. 14:00
AO247
Litovel - Zubří
19 : 24
29.4. 11:15
AO244
Litovel - Házená Velká Bystřice
20 : 24
29.4. 10:20
AO243
Úvaly - Dukla B
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:30
AP084
Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc
20 : 15
14.1. 15:30
AP082
SKH Velká n.V. - Slavoj Žirovnice
21 : 23
14.1. 13:30
AP080
Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
15 : 25
14.1. 11:30
AP078
DHK Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
20 : 12
14.1. 09:30
AP076
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba
19 : 12
2.liga ženy - východ
11.2. 17:00
AT031
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
17.9. 16:45
AUA001
DHK Baník Most - S.Vršovice
34 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
8.4. 17:00
AUB094
Olomouc - Tatran Bohunice
28 : 15
3.2. 18:30
AUB131
TJ Jiskra Otrokovice - HC Hlučín
49 : 14
1.liga mladší dorostenky
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
17.9. 14:30
AV001
DHK Baník Most - S.Vršovice
29 : 30
Společná regionální liga mužů
17.9. 10:00
CR005
HK B Most - Kutná Hora
22 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 13:30
LH118
Ivančice - Handball Brno B
26 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
33 : 30
video
online
HC Zubří B - Zlín
27 : 27
video
online
Házená Uničov - Sokol Ostrava
15 : 36
video
online
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
video
online
Žeravice - Hranice
20 : 26
video
online
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
31 : 45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice
22
21
0
1
982 : 587
42
2
Rožnov p.R.
22
16
1
5
774 : 650
33
3
Zlín
22
15
1
6
822 : 611
31
4
HC Zubří B
22
14
1
7
757 : 654
29
5
Žeravice
22
13
1
8
695 : 610
27
6
Hranice
22
13
0
9
710 : 588
26
7
Sokol Ostrava
22
11
3
8
724 : 655
25
8
HBC Olomouc
22
9
1
12
795 : 676
19
9
TJ Nový Jičín
22
8
0
14
669 : 765
16
10
TJ Holešov
22
4
0
18
600 : 962
8
11
TJ Sokol Luhačovice
22
2
0
20
456 : 871
4
12
Házená Uničov
22
2
0
20
469 : 824
4
Tabulka střelců
Radovan Vízner
TJ Holešov
264
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
224
Daniel Sova
HBC Olomouc
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
HBC Olomouc
40
David Michálek
TJ Rožnov p.R.
38
Antonín Dinga
TJ Sokol Luhačovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Polášek
Házená Uničov
42
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
40
Matěj Ulrych
HC Zubří B
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.