Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo - o 3.-4.místo
Český pohár mužů-7.kolo -finále
Žákovská liga starších žáků
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 17:00
AB100
Jičín B - S.Vršovice
30 : 25
10.3. 17:30
AB078
Náchod - S.Vršovice
36 : 30
17.2. 17:00
AB068
Dvůr Králové - Náchod
17 : 18
18.11. 16:00
AB057
Náchod - Chodov
29 : 36
10.9. 17:00
AB006
Jičín B - HK Bystřice p.H.
21 : 24
2 liga muži JZČ
28.4. 19:00
AC120
Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
36 : 20
3.3. 17:00
AC079
H.Brod - Praha 4
28 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 17:00
AD090
Loko Louny - Náchod B
30 : 18
18.11. 18:00
AD057
Náchod B - Dukla B
30 : 37
12.11. 17:30
AD050
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
27 : 28
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE132
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
14.4. 17:00
AE105
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
25 : 23
4.11. 17:00
AE045
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:45
AG119
Sokol Nové Veselí - Dukla
23 : 26
8.4. 15:00
AG100
Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 29
13.9. 19:00
AG006
Jičín - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
20.5. 17:30
AH215
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
35 : 27
1.5. 16:00
AH191
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
29 : 36
18.3. 11:00
AH152
Loko Louny - Náchod
41 : 22
2.12. 17:00
AH092
Náchod - Chodov
30 : 35
12.11. 13:30
AH068
1.HC Pardubice - Náchod
27 : 27
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 19:00
AI171
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
31 : 38
1.liga mladší dorostenci
8.4. 13:00
AJ100
Jičín - Sokol Nové Veselí
21 : 26
13.9. 17:00
AJ006
Jičín - Zubří
29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
18.3. 14:30
AK090
Loko Louny - Náchod
39 : 36
10.3. 15:00
AK078
Náchod - Sokol Vršovice
30 : 28
12.11. 15:30
AK050
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
31 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA132
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
4.11. 15:00
ALA045
TJ D.Cerekev - Nové Bránice
32 : 30
Český pohár mužů
3.9. 16:30
AM007
Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice
34 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
21 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
1
1
0
0
33 : 21
2
2
HCB Karviná
1
0
0
1
21 : 33
0
Tabulka střelců
Miloslav Sýkora
HK FCC Město Lovosice
37
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
36
Marek Monczka
HCB Karviná
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
12
Jaromír Petřík
KH Kopřivnice
11
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
32
Jozef Hanták
SKKP Handball Brno
26
Marko Živojinovič
TJ Sokol Nové Veselí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.