Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 15:00
AE128
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
18.3. 17:00
AE085
Telnice - Napajedla
31 : 26
24.2. 17:00
AE078
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev
23 : 17
12.11. 17:00
AE052
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 23
29.10. 17:00
AE040
SKKP Brno B - TJ D.Cerekev
31 : 27
30.9. 17:00
AE024
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
29 : 18
23.9. 17:00
AE015
Ivančice - SK Kuřim
30 : 26
9.9. 11:00
AE005
Maloměřice - Telnice
44 : 26
1.liga starší dorostenci
12.10. 18:00
AG034
Sokol Nové Veselí - Jičín
30 : 25
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:30
AI221
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
6.5. 14:00
AI197
Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
44 : 21
5.5. 10:30
AI196
Sokol Telnice - Vsetín
28 : 34
17.3. 17:00
AI145
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
44 : 33
10.3. 15:00
AI230
Sokol Telnice - Zlín
22 : 37
24.2. 15:00
AI136
Sokol V. Meziříčí - Vsetín
34 : 38
10.2. 19:00
AI239
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 35
9.12. 14:00
AI099
Sokol Sokolnice - Zlín
20 : 44
12.11. 15:00
AI070
Sokol Telnice - Litovel
38 : 32
30.9. 19:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
43 : 31
1.liga mladší dorostenci
5.5. 17:00
AJ121
Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice
35 : 22
14.10. 14:45
AJ034
Sokol Nové Veselí - Jičín
38 : 20
14.10. 12:45
AJ033
Sokol Žďár n. S. - Zubří
25 : 36
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 11:00
ALA128
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
18.11. 15:00
ALA059
HK Ivančice - SKKP Handball Brno A
38 : 32
24.9. 17:30
ALA018
SKKP Handball Brno A - Nové Bránice
27 : 32
23.9. 15:00
ALA015
HK Ivančice - SKKP Handball Brno B
24 : 54
9.9. 09:00
ALA005
Maloměřice - Nové Bránice
20 : 39
Jihomoravská liga mužů
23.9. 18:45
LA009
HK Ivančice B - Uh. Hradiště
40 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
26.5. 10:45
LF180
Juliánov - SK Kuřim A
7 : 37
13.5. 12:30
LF165
Sokolnice - Juliánov
32 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
33 : 30
video
online
HC Zubří B - Zlín
27 : 27
video
online
Házená Uničov - Sokol Ostrava
15 : 36
video
online
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
video
online
Žeravice - Hranice
20 : 26
video
online
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
31 : 45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice
22
21
0
1
982 : 587
42
2
Rožnov p.R.
22
16
1
5
774 : 650
33
3
Zlín
22
15
1
6
822 : 611
31
4
HC Zubří B
22
14
1
7
757 : 654
29
5
Žeravice
22
13
1
8
695 : 610
27
6
Hranice
22
13
0
9
710 : 588
26
7
Sokol Ostrava
22
11
3
8
724 : 655
25
8
HBC Olomouc
22
9
1
12
795 : 676
19
9
TJ Nový Jičín
22
8
0
14
669 : 765
16
10
TJ Holešov
22
4
0
18
600 : 962
8
11
TJ Sokol Luhačovice
22
2
0
20
456 : 871
4
12
Házená Uničov
22
2
0
20
469 : 824
4
Tabulka střelců
Radovan Vízner
TJ Holešov
264
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
224
Daniel Sova
HBC Olomouc
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
HBC Olomouc
40
David Michálek
TJ Rožnov p.R.
38
Antonín Dinga
TJ Sokol Luhačovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Polášek
Házená Uničov
42
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
40
Matěj Ulrych
HC Zubří B
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.