Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo - o 3.-4.místo
Český pohár mužů-7.kolo -finále
Žákovská liga starších žáků
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN024
S.Vršovice - Sokol Písek
31 : 33
Žákovská liga starších žaček
13.5. 16:45
AP220
Sokol Poruba - S.Vršovice
21 : 23
13.5. 14:55
AP218
J.Hradec - Sokol Poruba
26 : 14
13.5. 13:05
AP216
Ústí n.L. - J.Hradec
19 : 27
13.5. 10:20
AP213
Sokol Poruba - Ústí n.L.
17 : 21
13.5. 08:30
AP211
Ústí n.L. - S.Vršovice
21 : 20
1.liga ženy
12.5. 12:00
AR121
H.Brod - S.Vršovice
24 : 30
8.5. 16:00
AR115
S.Vršovice - Zlín B
37 : 19
25.2. 15:30
AR077
HK Ivančice - H.Brod
40 : 28
10.12. 13:00
AR065
Kobylisy - Otrokovice
34 : 29
15.10. 16:00
AR020
DHC Plzeň - Kunovice
29 : 15
2.liga ženy - západ
11.2. 15:00
AS069
Kobylisy B - Ústí n.L.
28 : 17
19.11. 17:30
AS050
DHK Pardubice - J.Hradec
23 : 22
11.11. 18:00
AS048
J.Hradec - S.Vršovice B
25 : 20
7.10. 14:30
AS015
J.Hradec - Č.Budějovice
33 : 26
16.9. 12:00
AS002
Astra - Č.Budějovice
24 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
8.5. 18:00
AUA115
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
23 : 26
10.12. 11:00
AUA065
Kobylisy - Astra Praha
28 : 33
19.11. 15:30
AUA050
DHK Pardubice - Házená J.Hradec
24 : 26
11.11. 15:30
AUA048
Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice
18 : 13
22.10. 15:00
AUA029
Slavia - Kobylisy
37 : 20
7.10. 12:30
AUA015
Házená J.Hradec - H.Brod
29 : 22
16.9. 10:00
AUA002
Astra Praha - H.Brod
25 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 13:30
AUB077
HK Ivančice - Olomouc
30 : 20
1.liga mladší dorostenky
8.5. 14:00
AV115
S.Vršovice - Zlín
29 : 31
8.4. 14:30
AV093
DHK Baník Most - Zlín
27 : 26
11.11. 13:30
AV048
J.Hradec - Zlín
32 : 30
7.10. 10:30
AV015
J.Hradec - Olomouc
28 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:00
AVA121
H.Brod - TJ Sokol Bělá
52 : 13
11.3. 16:00
AVA086
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
22 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
21 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
1
1
0
0
33 : 21
2
2
HCB Karviná
1
0
0
1
21 : 33
0
Tabulka střelců
Miloslav Sýkora
HK FCC Město Lovosice
37
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
36
Marek Monczka
HCB Karviná
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
12
Jaromír Petřík
KH Kopřivnice
11
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
32
Jozef Hanták
SKKP Handball Brno
26
Marko Živojinovič
TJ Sokol Nové Veselí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.