Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE129
Ivančice - Telnice
44 : 35
29.4. 11:00
AE115
Napajedla - Maloměřice
18 : 23
16.9. 16:00
AE010
Sokol II.Prostějov - Ivančice
18 : 26
2.liga muži SM
5.5. 17:00
AF126
HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B
28 : 33
28.4. 14:00
AF119
Vsetín - Luhačovice
28 : 22
28.11. 19:00
AF062
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
26 : 33
19.11. 17:30
AF056
Vsetín - SKH Polanka n.O
30 : 24
11.11. 12:30
AF053
Luhačovice - Vsetín
21 : 31
5.11. 11:00
AF047
TJ SOGOS Holešov - HBC Olomouc
29 : 28
24.9. 16:00
AF015
Uničov A - Žeravice
22 : 24
17.9. 16:00
AF012
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
2.liga starší dorostenci - M
27.5. 10:30
AI219
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
20.5. 10:00
AI216
Žeravice - Bohunice
39 : 35
6.5. 15:00
AI194
TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
23 : 24
5.5. 15:00
AI198
HBC Olomouc - Sokol Juliánov
39 : 14
28.4. 12:00
AI189
Vsetín - Sokol Sokolnice
48 : 24
10.2. 18:30
AI240
Vsetín - Litovel
33 : 45
10.2. 12:30
AI236
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 22
16.12. 13:30
AI106
Vsetín - TJ Sokol Horka n.M.
45 : 22
3.12. 17:00
AI095
Zlín - HBC Olomouc
39 : 29
19.11. 15:30
AI076
Vsetín - Sokol Telnice
34 : 29
27.10. 17:00
AI046
Vsetín - Bohunice
46 : 33
15.10. 15:00
AI044
TJ Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc
24 : 34
7.10. 17:00
AI037
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
35 : 19
1.10. 12:30
AI026
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Sokolnice
37 : 22
17.9. 14:00
AI016
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
48 : 31
9.9. 14:30
AI005
Zlín - SKH Polanka n.O.
27 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA129
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
29.4. 09:00
ALA115
Napajedla - Maloměřice
47 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 13:00
ALB126
HBC Olomouc - Zlín
29 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
33 : 30
video
online
HC Zubří B - Zlín
27 : 27
video
online
Házená Uničov - Sokol Ostrava
15 : 36
video
online
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
video
online
Žeravice - Hranice
20 : 26
video
online
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
31 : 45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice
22
21
0
1
982 : 587
42
2
Rožnov p.R.
22
16
1
5
774 : 650
33
3
Zlín
22
15
1
6
822 : 611
31
4
HC Zubří B
22
14
1
7
757 : 654
29
5
Žeravice
22
13
1
8
695 : 610
27
6
Hranice
22
13
0
9
710 : 588
26
7
Sokol Ostrava
22
11
3
8
724 : 655
25
8
HBC Olomouc
22
9
1
12
795 : 676
19
9
TJ Nový Jičín
22
8
0
14
669 : 765
16
10
TJ Holešov
22
4
0
18
600 : 962
8
11
TJ Sokol Luhačovice
22
2
0
20
456 : 871
4
12
Házená Uničov
22
2
0
20
469 : 824
4
Tabulka střelců
Radovan Vízner
TJ Holešov
264
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
224
Daniel Sova
HBC Olomouc
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
HBC Olomouc
40
David Michálek
TJ Rožnov p.R.
38
Antonín Dinga
TJ Sokol Luhačovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Polášek
Házená Uničov
42
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
40
Matěj Ulrych
HC Zubří B
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.