Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo - o 3.-4.místo
Český pohár mužů-7.kolo -finále
Žákovská liga starších žáků
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
5.11. 11:00
AB048
Házená L.Hustopeče - HC Zlín
23 : 22
16.9. 16:00
AB012
S.Vršovice - Náchod
22 : 25
2 liga muži JZČ
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
7.10. 18:00
AC027
Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
2.liga muži JM
28.4. 17:00
AE119
TJ D.Cerekev - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
2.liga starší dorostenci Č
5.5. 15:30
AH197
HBC Strakonice 1921 - Náchod
33 : 23
17.2. 15:30
AH128
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice
30 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
16.9. 14:00
AK012
Sokol Vršovice - Náchod
41 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 15:00
ALA080
TJ D.Cerekev - Sokol Juliánov
37 : 16
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AM072
Č.Budějovice - M.A.T. Plzeň
28 : 42
22.10. 14:00
AM064
Č.Budějovice - Chodov
34 : 33
Žákovská liga starších žáků
19.5. 17:15
AO260
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
21 : 21
19.5. 16:20
AO259
Dukla A - Házená Velká Bystřice
28 : 21
19.5. 13:35
AO256
Házená Velká Bystřice - HCB Karviná
22 : 27
19.5. 12:40
AO255
Dukla A - TJ Sokol Nové Veselí
28 : 26
19.5. 09:55
AO252
HCB Karviná - Dukla A
18 : 16
Žákovská liga starších žaček
12.5. 16:00
AP238
Bohunice - HC Zlín
15 : 26
12.5. 14:00
AP236
DHK Most - Bohunice
23 : 16
12.5. 13:00
AP235
Slavia - HC Zlín
19 : 22
12.5. 10:00
AP232
Bohunice - Slavia
11 : 17
12.5. 09:00
AP231
DHK Most - Slavoj Žirovnice
17 : 18
11.2. 13:30
AP113
DHK Most - DHK Zora Olomouc
15 : 21
11.2. 12:35
AP112
J.Hradec - SC Bohumín
28 : 13
11.2. 11:40
AP111
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
18 : 11
11.2. 08:55
AP108
SC Bohumín - DHK Zora Olomouc
6 : 23
11.2. 08:00
AP107
J.Hradec - DHK Most
16 : 18
3.12. 16:00
AP024
Sokol Kobylisy II - Karviná
19 : 22
3.12. 14:00
AP022
Slavoj Žirovnice - Sokol Kobylisy II
22 : 18
3.12. 13:00
AP021
Otrokovice - Karviná
27 : 19
3.12. 10:00
AP018
Sokol Kobylisy II - Otrokovice
14 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
21 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
1
1
0
0
33 : 21
2
2
HCB Karviná
1
0
0
1
21 : 33
0
Tabulka střelců
Miloslav Sýkora
HK FCC Město Lovosice
37
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
36
Marek Monczka
HCB Karviná
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
12
Jaromír Petřík
KH Kopřivnice
11
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
32
Jozef Hanták
SKKP Handball Brno
26
Marko Živojinovič
TJ Sokol Nové Veselí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.