Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo - o 3.-4.místo
Český pohár mužů-7.kolo -finále
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
David Barabáš
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Barák
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bartoš
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bednář
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Běloch
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
2 - 0 - 0 - 1
Michal Benešovský
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Beran
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Adam Beránek
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Bím
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Blaschke
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Jan Borovka
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Josef Brada
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Bradáč
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
David Brázdil
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Brisuda
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Martin Buček
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Buršík
Házená Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Capouch
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
František Čákora
Házená Rokycany
2 - 0 - 0 - 1
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Černý
TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Radek Čikl
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Radek Číž
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Čižmárik
HBC Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Čurda
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dokoupil
HC ROBE Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Igor Doleček
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Radek Doležel
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Drbohlav
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Drbohlav
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Drda
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Martin Dvořák
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Farka
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Fedák
HBC Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Martin Felis
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Feranec
Házená Rokycany
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Florian
TJ Lokomotiva Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - výsledky
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
21 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
1
1
0
0
33 : 21
2
2
HCB Karviná
1
0
0
1
21 : 33
0
Tabulka střelců
Miloslav Sýkora
HK FCC Město Lovosice
37
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
36
Marek Monczka
HCB Karviná
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
12
Jaromír Petřík
KH Kopřivnice
11
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
32
Jozef Hanták
SKKP Handball Brno
26
Marko Živojinovič
TJ Sokol Nové Veselí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.