Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo - o 3.-4.místo
Český pohár mužů-7.kolo -finále
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Štěpán Zeman
HC ROBE Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Petr Zedek
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Závodník
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Michal Zaoral
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Wojnar
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Weigner
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Josef Vykouřil
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Vlk
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Veselý
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Martin Veřmiřovský
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Marek Večerka
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
David Valach
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Joaquim Vaillo Sole
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Vaculín
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Michal Vaculík
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Tydlačka
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Tůma
HK Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Dmitry Tsunaev
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Tichý
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Tatar
Házená Rokycany
2 - 0 - 0 - 1
Marián Švec
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Švébiš
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Šustáček
HC ROBE Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Štencl
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Marek Šťastný
MHK Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Adam Šrámek
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
David Špůrek
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Špinka
Házená Rokycany
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Rudolf Škalda
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Šíma
HK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Šatava
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šáš
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Svoboda
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Martin Suchý
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále - výsledky
video
online
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
29 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
22 : 29
Tabulka střelců
Miloslav Sýkora
HK FCC Město Lovosice
37
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
36
Marek Monczka
HCB Karviná
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Štěrba
TJ Sokol Nové Veselí
12
Jaromír Petřík
KH Kopřivnice
11
David Poloz
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
32
Jozef Hanták
SKKP Handball Brno
26
Marko Živojinovič
TJ Sokol Nové Veselí
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.