Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Fuciman
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
189
Starty
1.liga starší dorostenci
28.04. [AG115]
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 30
0 branek
24.04. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
1 branek
15.04. [AG104]
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
36 : 26
2 branek
25.03. [AG093]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 25
2 branek
18.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
37 : 24
6 branek
10.03. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 24
2 branek
24.02. [AG075]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
24 : 20
0 branek
16.02. [AG071]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 30
1 branek
26.11. [AG062]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 21
3 branek
18.11. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín
28 : 22
3 branek
12.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
35 : 22
1 branek
05.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 19
2 branek
19.10. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
29 : 30
1 branek
15.10. [AG035]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
0 branek
07.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 30
3 branek
30.09. [AG022]
TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 21
0 branek
23.09. [AG016]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Velká Bystřice
35 : 34
6 branek
16.09. [AG009]
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 27
1 branek
09.09. [AG005]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
34 : 19
1 branek
2.liga starší dorostenci - M
19.05. [AI211]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
31 : 30
3 branek
22.04. [AI177]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
22 : 25
2 branek
07.04. [AI162]
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
34 : 32
3 branek
11.03. [AI228]
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
36 : 12
8 branek
18.02. [AI125]
SKH Polanka n.O. - Zlín
24 : 30
4 branek
10.12. [AI102]
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
42 : 23
2 branek
07.12. [AI087]
SKH Polanka n.O. - Litovel
23 : 31
2 branek
08.10. [AI039]
Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
25 : 37
4 branek
17.09. [AI012]
SKH Polanka n.O. - Bohunice
39 : 20
5 branek
1.liga mladší dorostenci
19.05. [AJ101]
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
38 : 29
6 branek
06.05. [AJ126]
Jičín - Pepino SKP F-M
25 : 28
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.