Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Fuciman
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
189
Starty
1.liga starší dorostenci
28.04. [AG115]
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 30
0 branek
24.04. [AG128]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
1 branek
15.04. [AG104]
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
36 : 26
2 branek
25.03. [AG093]
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 25
2 branek
18.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
37 : 24
6 branek
10.03. [AG114]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 24
2 branek
24.02. [AG075]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
24 : 20
0 branek
16.02. [AG071]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 30
1 branek
26.11. [AG062]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 21
3 branek
18.11. [AG060]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín
28 : 22
3 branek
12.11. [AG049]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
35 : 22
1 branek
05.11. [AG048]
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 19
2 branek
19.10. [AG038]
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
29 : 30
1 branek
15.10. [AG035]
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
0 branek
07.10. [AG027]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
25 : 30
3 branek
30.09. [AG022]
TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 21
0 branek
23.09. [AG016]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Velká Bystřice
35 : 34
6 branek
16.09. [AG009]
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 27
1 branek
09.09. [AG005]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
34 : 19
1 branek
2.liga starší dorostenci - M
19.05. [AI211]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
31 : 30
3 branek
22.04. [AI177]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
22 : 25
2 branek
07.04. [AI162]
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
34 : 32
3 branek
11.03. [AI228]
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
36 : 12
8 branek
18.02. [AI125]
SKH Polanka n.O. - Zlín
24 : 30
4 branek
10.12. [AI102]
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
42 : 23
2 branek
07.12. [AI087]
SKH Polanka n.O. - Litovel
23 : 31
2 branek
08.10. [AI039]
Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
25 : 37
4 branek
17.09. [AI012]
SKH Polanka n.O. - Bohunice
39 : 20
5 branek
1.liga mladší dorostenci
19.05. [AJ101]
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
38 : 29
6 branek
06.05. [AJ126]
Jičín - Pepino SKP F-M
25 : 28
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.