Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Štefan Esterka
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
12
Starty
2.liga starší dorostenci - M
20.05. [AI213]
Sokol Telnice - Sokol Juliánov
50 : 19
1 branek
13.05. [AI205]
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
28 : 47
1 branek
05.05. [AI196]
Sokol Telnice - Vsetín
28 : 34
1 branek
22.04. [AI179]
Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 21
1 branek
07.04. [AI162]
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
34 : 32
1 branek
25.03. [AI160]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice
41 : 31
0 branek
17.03. [AI145]
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
44 : 33
1 branek
03.03. [AI144]
Sokol Telnice - Sokol Sokolnice
43 : 25
4 branek
18.02. [AI127]
Sokol Telnice - Žeravice
39 : 23
0 branek
16.12. [AI110]
Zlín - Sokol Telnice
46 : 33
0 branek
03.12. [AI093]
Sokol Juliánov - Sokol Telnice
30 : 42
0 branek
25.11. [AI085]
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
50 : 33
1 branek
19.11. [AI076]
Vsetín - Sokol Telnice
34 : 29
1 branek
12.11. [AI070]
Sokol Telnice - Litovel
38 : 32
0 branek
05.11. [AI059]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Telnice
22 : 26
0 branek
22.10. [AI115]
Sokol Telnice - Bohunice
28 : 17
0 branek
15.10. [AI042]
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
27 : 32
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.