Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Formánek
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
10
Starty
2.liga muži JM
06.05. [AE124]
Telnice - Juliánov
38 : 27
0 branek
28.04. [AE118]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 29
1 branek
22.04. [AE111]
Telnice - TJ D.Cerekev
35 : 23
0 branek
14.04. [AE107]
SK Kuřim - Telnice
24 : 25
0 branek
08.04. [AE098]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
0 branek
25.03. [AE096]
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
0 branek
03.03. [AE084]
Telnice - SKKP Brno B
29 : 30
1 branek
25.02. [AE074]
Bohunice - Telnice
21 : 22
1 branek
19.11. [AE058]
Juliánov - Telnice
23 : 30
1 branek
04.11. [AE045]
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
0 branek
29.10. [AE041]
Telnice - SK Kuřim
29 : 32
0 branek
15.10. [AE032]
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
0 branek
08.10. [AE030]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
1 branek
01.10. [AE019]
Napajedla - Telnice
30 : 28
1 branek
24.09. [AE018]
SKKP Brno B - Telnice
29 : 39
2 branek
17.09. [AE008]
Telnice - Bohunice
24 : 22
0 branek
09.09. [AE005]
Maloměřice - Telnice
44 : 26
2 branek
Český pohár mužů
06.09. [AM019]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.