Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Viktor Střihavka
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
0
Starty
2.liga muži JM
28.04. [AE118]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 29
0 branek
22.04. [AE111]
Telnice - TJ D.Cerekev
35 : 23
0 branek
14.04. [AE107]
SK Kuřim - Telnice
24 : 25
0 branek
08.04. [AE098]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
0 branek
25.03. [AE096]
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
0 branek
03.03. [AE084]
Telnice - SKKP Brno B
29 : 30
0 branek
25.02. [AE074]
Bohunice - Telnice
21 : 22
0 branek
17.02. [AE071]
Telnice - Maloměřice
22 : 30
0 branek
26.11. [AE063]
Telnice - Ivančice
34 : 33
0 branek
19.11. [AE058]
Juliánov - Telnice
23 : 30
0 branek
12.11. [AE052]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 23
0 branek
04.11. [AE045]
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
0 branek
29.10. [AE041]
Telnice - SK Kuřim
29 : 32
0 branek
15.10. [AE032]
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
0 branek
08.10. [AE030]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
0 branek
24.09. [AE018]
SKKP Brno B - Telnice
29 : 39
0 branek
Český pohár mužů
28.09. [AM044]
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
0 branek
06.09. [AM019]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.