Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Viktor Střihavka
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
0
Starty
2.liga muži JM
28.04. [AE118]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
31 : 29
0 branek
22.04. [AE111]
Telnice - TJ D.Cerekev
35 : 23
0 branek
14.04. [AE107]
SK Kuřim - Telnice
24 : 25
0 branek
08.04. [AE098]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
0 branek
25.03. [AE096]
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
0 branek
03.03. [AE084]
Telnice - SKKP Brno B
29 : 30
0 branek
25.02. [AE074]
Bohunice - Telnice
21 : 22
0 branek
17.02. [AE071]
Telnice - Maloměřice
22 : 30
0 branek
26.11. [AE063]
Telnice - Ivančice
34 : 33
0 branek
19.11. [AE058]
Juliánov - Telnice
23 : 30
0 branek
12.11. [AE052]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 23
0 branek
04.11. [AE045]
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
0 branek
29.10. [AE041]
Telnice - SK Kuřim
29 : 32
0 branek
15.10. [AE032]
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
0 branek
08.10. [AE030]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
0 branek
24.09. [AE018]
SKKP Brno B - Telnice
29 : 39
0 branek
Český pohár mužů
28.09. [AM044]
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
0 branek
06.09. [AM019]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.