Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marek Bím
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
80
Starty
2.liga muži JM
12.05. [AE129]
Ivančice - Telnice
44 : 35
2 branek
06.05. [AE124]
Telnice - Juliánov
38 : 27
0 branek
22.04. [AE111]
Telnice - TJ D.Cerekev
35 : 23
6 branek
08.04. [AE098]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
3 branek
25.03. [AE096]
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
7 branek
18.03. [AE085]
Telnice - Napajedla
31 : 26
6 branek
03.03. [AE084]
Telnice - SKKP Brno B
29 : 30
7 branek
25.02. [AE074]
Bohunice - Telnice
21 : 22
4 branek
17.02. [AE071]
Telnice - Maloměřice
22 : 30
1 branek
26.11. [AE063]
Telnice - Ivančice
34 : 33
3 branek
19.11. [AE058]
Juliánov - Telnice
23 : 30
2 branek
12.11. [AE052]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 23
3 branek
04.11. [AE045]
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
3 branek
29.10. [AE041]
Telnice - SK Kuřim
29 : 32
6 branek
15.10. [AE032]
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
4 branek
08.10. [AE030]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
2 branek
17.09. [AE008]
Telnice - Bohunice
24 : 22
5 branek
09.09. [AE005]
Maloměřice - Telnice
44 : 26
7 branek
Český pohár mužů
06.09. [AM019]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
9 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.