Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Monika Roubalová
Post
Mateřský klub
SK UP Olomouc, z.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
148
Starty
Český pohár žen
29.10. [AN020]
Olomouc - Sokol Poruba
24 : 33
2 branek
28.09. [AN014]
Olomouc - Kunovice
31 : 30
6 branek
09.09. [AN006]
Karviná - Olomouc
17 : 32
0 branek
1.liga ženy
19.05. [AR132]
Sokol V. Meziříčí - H.Brod
27 : 26
5 branek
21.04. [AR106]
Sokol V. Meziříčí - Kunovice
32 : 25
3 branek
07.04. [AR093]
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
34 : 28
2 branek
17.03. [AR119]
Sokol V. Meziříčí - DHC Plzeň
23 : 27
2 branek
03.03. [AR080]
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
31 : 28
6 branek
25.02. [AR078]
Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
34 : 21
2 branek
10.02. [AR067]
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2 branek
2.liga ženy - východ
13.05. [AT060]
Olomouc - Házená Velká Bystřice
31 : 29
9 branek
06.05. [AT056]
Poruba B - Olomouc
35 : 36
10 branek
29.04. [AT053]
Olomouc - Hodonín B
36 : 30
9 branek
22.04. [AT051]
Karviná - Olomouc
23 : 35
10 branek
14.04. [AT046]
Bohunice - Olomouc
17 : 26
1 branek
08.04. [AT045]
Házená Velká Bystřice - Olomouc
25 : 26
4 branek
18.03. [AT036]
Olomouc - Karviná
38 : 24
3 branek
11.03. [AT041]
Olomouc - Poruba B
37 : 27
8 branek
04.03. [AT038]
Hodonín B - Olomouc
36 : 34
7 branek
11.02. [AT031]
Olomouc - Bohunice
21 : 22
5 branek
03.12. [AT030]
Olomouc - Házená Velká Bystřice
30 : 29
6 branek
19.11. [AT026]
Poruba B - Olomouc
21 : 23
4 branek
12.11. [AT023]
Olomouc - Hodonín B
34 : 38
6 branek
05.11. [AT021]
Karviná - Olomouc
20 : 36
3 branek
28.10. [AT016]
Bohunice - Olomouc
24 : 20
3 branek
22.10. [AT015]
Házená Velká Bystřice - Olomouc
20 : 31
8 branek
15.10. [AT011]
Olomouc - Poruba B
39 : 31
8 branek
08.10. [AT008]
Hodonín B - Olomouc
36 : 27
4 branek
24.09. [AT006]
Olomouc - Karviná
31 : 10
6 branek
17.09. [AT001]
Olomouc - Bohunice
30 : 18
4 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.