Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Kosina
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
89
Starty
2.liga muži JM
13.05. [AE131]
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
7 branek
05.05. [AE122]
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
5 branek
21.04. [AE109]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
23 : 27
3 branek
14.04. [AE108]
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
7 branek
08.04. [AE098]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
7 branek
24.03. [AE095]
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
7 branek
18.03. [AE087]
Bohunice - Sokol II.Prostějov
20 : 26
5 branek
03.03. [AE082]
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
24 : 43
2 branek
24.02. [AE076]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
36 : 21
6 branek
17.02. [AE069]
Sokol II.Prostějov - Juliánov
30 : 30
9 branek
03.12. [AE003]
Juliánov - Sokol II.Prostějov
32 : 30
5 branek
25.11. [AE065]
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
22 : 21
6 branek
18.11. [AE056]
TJ D.Cerekev - Sokol II.Prostějov
30 : 26
1 branek
29.10. [AE042]
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
4 branek
15.10. [AE032]
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
0 branek
08.10. [AE029]
SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov
31 : 35
5 branek
30.09. [AE021]
Sokol II.Prostějov - Bohunice
17 : 27
4 branek
Český pohár mužů
21.10. [AM068]
Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel
24 : 33
1 branek
28.09. [AM044]
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
5 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.