Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Kosina
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
89
Starty
2.liga muži JM
13.05. [AE131]
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
7 branek
05.05. [AE122]
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
5 branek
21.04. [AE109]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
23 : 27
3 branek
14.04. [AE108]
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
7 branek
08.04. [AE098]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
7 branek
24.03. [AE095]
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
7 branek
18.03. [AE087]
Bohunice - Sokol II.Prostějov
20 : 26
5 branek
03.03. [AE082]
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
24 : 43
2 branek
24.02. [AE076]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
36 : 21
6 branek
17.02. [AE069]
Sokol II.Prostějov - Juliánov
30 : 30
9 branek
03.12. [AE003]
Juliánov - Sokol II.Prostějov
32 : 30
5 branek
25.11. [AE065]
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
22 : 21
6 branek
18.11. [AE056]
TJ D.Cerekev - Sokol II.Prostějov
30 : 26
1 branek
29.10. [AE042]
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
4 branek
15.10. [AE032]
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
0 branek
08.10. [AE029]
SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov
31 : 35
5 branek
30.09. [AE021]
Sokol II.Prostějov - Bohunice
17 : 27
4 branek
Český pohár mužů
21.10. [AM068]
Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel
24 : 33
1 branek
28.09. [AM044]
Sokol II.Prostějov - Telnice
31 : 30
5 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.