Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Milan Varhalík
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.2.2022
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
13.5. 17:00
AE130
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
14.4. 17:30
AE108
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
22 : 30
8.4. 10:30
AE097
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
20 : 25
25.3. 10:30
AE096
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
29 : 31
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
4.3. 10:30
AE083
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
26 : 23
18.2. 10:30
AE070
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
29 : 39
26.11. 10:30
AE064
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
31 : 26
12.11. 10:30
AE053
Sokol Kostelec na Hané - TJ D.Cerekev
31 : 21
4.11. 18:00
AE044
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
29.10. 10:30
AE042
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
27 : 21
8.10. 17:00
AE030
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 25
30.9. 18:00
AE020
Sokol Kostelec na Hané - SKKP Brno B
45 : 34
24.9. 17:00
AE017
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 23
17.9. 14:30
AE009
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
27 : 31
9.9. 17:00
AE004
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
36 : 25
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:30
AI221
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
13.5. 13:30
AI206
Vsetín - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 33
15.4. 13:00
AI176
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
30 : 27
8.4. 12:30
AI161
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
25 : 27
25.3. 12:30
AI160
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice
41 : 31
18.3. 13:00
AI146
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 32
4.3. 12:30
AI143
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
35 : 35
24.2. 10:00
AI131
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 19
18.2. 12:30
AI126
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
24 : 36
10.12. 16:00
AI101
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
22 : 24
2.12. 15:00
AI092
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
31 : 31
26.11. 12:30
AI086
TJ Sokol Centrum Haná - Vsetín
31 : 26
12.11. 12:30
AI071
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Horka n.M.
37 : 26
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
33 : 30
video
online
HC Zubří B - Zlín
27 : 27
video
online
Házená Uničov - Sokol Ostrava
15 : 36
video
online
TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
36 : 27
video
online
Žeravice - Hranice
20 : 26
video
online
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
31 : 45
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Bystřice
22
21
0
1
982 : 587
42
2
Rožnov p.R.
22
16
1
5
774 : 650
33
3
Zlín
22
15
1
6
822 : 611
31
4
HC Zubří B
22
14
1
7
757 : 654
29
5
Žeravice
22
13
1
8
695 : 610
27
6
Hranice
22
13
0
9
710 : 588
26
7
Sokol Ostrava
22
11
3
8
724 : 655
25
8
HBC Olomouc
22
9
1
12
795 : 676
19
9
TJ Nový Jičín
22
8
0
14
669 : 765
16
10
TJ Holešov
22
4
0
18
600 : 962
8
11
TJ Sokol Luhačovice
22
2
0
20
456 : 871
4
12
Házená Uničov
22
2
0
20
469 : 824
4
Tabulka střelců
Radovan Vízner
TJ Holešov
264
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
224
Daniel Sova
HBC Olomouc
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
HBC Olomouc
40
David Michálek
TJ Rožnov p.R.
38
Antonín Dinga
TJ Sokol Luhačovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Polášek
Házená Uničov
42
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
40
Matěj Ulrych
HC Zubří B
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.