Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 1.liga muži
podzim - 1. kolo
10.9.2017
16:00
AB001
Sokol Vršovice
-
Tatran Litovel
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
, D: Zdeněk Vaněček
9.9.2017
16:00
AB002
TJ Náchod
-
1.HK Dvůr Králové
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
10.9.2017
14:00
AB004
Házená Legata Hustopeče
-
TJ JM Chodov
Marcel Horsák
,
Pavel Friedel
,
10.9.2017
17:00
AB006
HBC Ronal Jičín B
-
HK Bystřice p.H.
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
podzim - 2. kolo
16.9.2017
17:00
AB007
Tatran Litovel
-
HK Bystřice p.H.
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.9.2017
16:30
AB009
TJ JM Chodov
-
HC Zlín
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
16.9.2017
17:30
AB010
Házená Velká Bystřice
-
Házená Legata Hustopeče
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
16.9.2017
16:00
AB012
Sokol Vršovice
-
TJ Náchod
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
podzim - 3. kolo
23.9.2017
16:00
AB013
TJ Náchod
-
Tatran Litovel
Jan Dlouhý
,
Marta Sovová
,
24.9.2017
14:00
AB015
Házená Legata Hustopeče
-
1.HK Dvůr Králové
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
24.9.2017
16:00
AB016
HC Zlín
-
Házená Velká Bystřice
Filip Procházka
,
Michal Hanák
,
24.9.2017
17:00
AB017
HBC Ronal Jičín B
-
TJ JM Chodov
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
, D: Miroslav Šajner
podzim - 4. kolo
1.10.2017
16:30
AB020
TJ JM Chodov
-
HK Bystřice p.H.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
30.9.2017
17:30
AB021
Házená Velká Bystřice
-
HBC Ronal Jičín B
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
30.9.2017
18:00
AB022
1.HK Dvůr Králové
-
HC Zlín
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
, D: Zdeněk Vaněček
1.10.2017
16:00
AB023
Sokol Vršovice
-
Házená Legata Hustopeče
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
podzim - 5. kolo
8.10.2017
11:00
AB026
Házená Legata Hustopeče
-
TJ Náchod
Filip Procházka
,
Petr Videcký
,
8.10.2017
16:00
AB027
HC Zlín
-
Sokol Vršovice
Tomáš Kučerka
,
Karolína Pavelová
, D: Petr Samek
8.10.2017
17:00
AB028
HBC Ronal Jičín B
-
1.HK Dvůr Králové
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
8.10.2017
11:00
AB029
HK Bystřice p.H.
-
Házená Velká Bystřice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
podzim - 6. kolo
14.10.2017
17:00
AB031
Tatran Litovel
-
TJ JM Chodov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
14.10.2017
18:00
AB033
1.HK Dvůr Králové
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
14.10.2017
16:00
AB034
Sokol Vršovice
-
HBC Ronal Jičín B
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
14.10.2017
16:00
AB035
TJ Náchod
-
HC Zlín
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
, D: Miloš Kastner
podzim - 7. kolo
29.10.2017
11:00
AB037
Házená Legata Hustopeče
-
Tatran Litovel
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.10.2017
17:00
AB039
HBC Ronal Jičín B
-
TJ Náchod
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
24.9.2017
11:00
AB040
HK Bystřice p.H.
-
Sokol Vršovice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
, D: Daniel Douda
29.10.2017
16:30
AB042
TJ JM Chodov
-
Házená Velká Bystřice
Jan Dlouhý
,
Marta Sovová
,
podzim - 8. kolo
nezadáno
00:00
AB043
Tatran Litovel
-
Házená Velká Bystřice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
, D: Jana Rzymanová
4.11.2017
18:00
AB044
1.HK Dvůr Králové
-
TJ JM Chodov
Radoslav Kavulič
,
Libor Skružný
,
4.11.2017
16:00
AB046
TJ Náchod
-
HK Bystřice p.H.
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
5.11.2017
11:00
AB048
Házená Legata Hustopeče
-
HC Zlín
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
podzim - 9. kolo
12.11.2017
18:00
AB049
HC Zlín
-
Tatran Litovel
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
12.11.2017
17:00
AB050
HBC Ronal Jičín B
-
Házená Legata Hustopeče
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
12.11.2017
16:30
AB053
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
, D: Stanislav Štrebl
12.11.2017
17:30
AB054
Házená Velká Bystřice
-
1.HK Dvůr Králové
Filip Procházka
,
Petr Videcký
, D: Vangelis Simu
podzim - 10. kolo
18.11.2017
17:00
AB055
Tatran Litovel
-
1.HK Dvůr Králové
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
19.11.2017
16:00
AB056
Sokol Vršovice
-
Házená Velká Bystřice
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
18.11.2017
16:00
AB057
TJ Náchod
-
TJ JM Chodov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
3.12.2017
15:00
AB059
Házená Legata Hustopeče
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
, D: Petr Směja
18.11.2017
17:00
AB060
HC Zlín
-
HBC Ronal Jičín B
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
podzim - 11. kolo
26.11.2017
18:00
AB061
HBC Ronal Jičín B
-
Tatran Litovel
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
26.11.2017
11:00
AB062
HK Bystřice p.H.
-
HC Zlín
Filip Procházka
,
Petr Videcký
,
26.11.2017
17:30
AB065
Házená Velká Bystřice
-
TJ Náchod
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
25.11.2017
17:00
AB066
1.HK Dvůr Králové
-
Sokol Vršovice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
jaro - 12. kolo
17.2.2018
17:00
AB067
Tatran Litovel
-
Sokol Vršovice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
, D: Petr Směja
17.2.2018
17:00
AB068
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Náchod
Jiří Dolejší
,
Petr Halada
,
18.2.2018
16:30
AB070
TJ JM Chodov
-
Házená Legata Hustopeče
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
18.2.2018
11:00
AB072
HK Bystřice p.H.
-
HBC Ronal Jičín B
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
jaro - 13. kolo
25.2.2018
11:00
AB073
HK Bystřice p.H.
-
Tatran Litovel
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
25.2.2018
18:00
AB075
HC Zlín
-
TJ JM Chodov
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
25.2.2018
11:00
AB076
Házená Legata Hustopeče
-
Házená Velká Bystřice
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
10.3.2018
17:30
AB078
TJ Náchod
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
jaro - 14. kolo
3.3.2018
17:00
AB079
Tatran Litovel
-
TJ Náchod
Karolína Pavelová
,
Tomáš Suchánek
,
3.3.2018
17:00
AB081
1.HK Dvůr Králové
-
Házená Legata Hustopeče
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
4.3.2018
10:30
AB082
Házená Velká Bystřice
-
HC Zlín
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
, D: Daniel Douda
4.3.2018
16:30
AB083
TJ JM Chodov
-
HBC Ronal Jičín B
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
jaro - 15. kolo
18.3.2018
11:00
AB086
HK Bystřice p.H.
-
TJ JM Chodov
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
18.3.2018
17:00
AB087
HBC Ronal Jičín B
-
Házená Velká Bystřice
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
18.3.2018
15:00
AB088
HC Zlín
-
1.HK Dvůr Králové
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
18.3.2018
11:00
AB089
Házená Legata Hustopeče
-
Sokol Vršovice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
, D: Roman Bauer
jaro - 16. kolo
24.3.2018
16:00
AB092
TJ Náchod
-
Házená Legata Hustopeče
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
, D: Miloš Kastner
24.3.2018
16:00
AB093
Sokol Vršovice
-
HC Zlín
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
24.3.2018
18:00
AB094
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Ronal Jičín B
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
24.3.2018
17:30
AB095
Házená Velká Bystřice
-
HK Bystřice p.H.
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
jaro - 17. kolo
8.4.2018
16:30
AB097
TJ JM Chodov
-
Tatran Litovel
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
, D: Martin Tůma
8.4.2018
11:00
AB099
HK Bystřice p.H.
-
1.HK Dvůr Králové
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
8.4.2018
17:00
AB100
HBC Ronal Jičín B
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
7.4.2018
15:00
AB101
HC Zlín
-
TJ Náchod
Pavel Friedel
,
Marcel Horsák
,
jaro - 18. kolo
14.4.2018
17:00
AB103
Tatran Litovel
-
Házená Legata Hustopeče
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
, D: Jiří Ondráš
14.4.2018
16:00
AB105
TJ Náchod
-
HBC Ronal Jičín B
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
14.4.2018
16:00
AB106
Sokol Vršovice
-
HK Bystřice p.H.
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
15.4.2018
10:30
AB108
Házená Velká Bystřice
-
TJ JM Chodov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
jaro - 19. kolo
22.4.2018
10:30
AB109
Házená Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
22.4.2018
16:30
AB110
TJ JM Chodov
-
1.HK Dvůr Králové
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
22.4.2018
11:00
AB112
HK Bystřice p.H.
-
TJ Náchod
Marcel Horsák
,
Karolína Pavelová
, D: Petr Samek
22.4.2018
17:00
AB114
HC Zlín
-
Házená Legata Hustopeče
Filip Procházka
,
Petr Videcký
,
jaro - 20. kolo
28.4.2018
17:00
AB115
Tatran Litovel
-
HC Zlín
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
28.4.2018
11:00
AB116
Házená Legata Hustopeče
-
HBC Ronal Jičín B
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
28.4.2018
16:00
AB119
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
, D: Stanislav Štrebl
28.4.2018
17:00
AB120
1.HK Dvůr Králové
-
Házená Velká Bystřice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
jaro - 21. kolo
5.5.2018
17:00
AB121
1.HK Dvůr Králové
-
Tatran Litovel
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
6.5.2018
11:00
AB122
Házená Velká Bystřice
-
Sokol Vršovice
Marcel Horsák
,
Pavel Švidernoch
,
6.5.2018
16:30
AB123
TJ JM Chodov
-
TJ Náchod
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
6.5.2018
11:00
AB125
HK Bystřice p.H.
-
Házená Legata Hustopeče
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
6.5.2018
17:00
AB126
HBC Ronal Jičín B
-
HC Zlín
Tomáš Kozler
,
Michal Nezbeda
, D: Miroslav Šajner
jaro - 22. kolo
12.5.2018
17:00
AB127
Tatran Litovel
-
HBC Ronal Jičín B
Karolína Pavelová
,
Pavel Švidernoch
,
12.5.2018
15:00
AB128
HC Zlín
-
HK Bystřice p.H.
Petr Halada
,
Jan Kosmák
, D: Jaromír Petřek
12.5.2018
16:00
AB131
TJ Náchod
-
Házená Velká Bystřice
Bohumil Brůna
,
Libor Skružný
,
12.5.2018
16:00
AB132
Sokol Vršovice
-
1.HK Dvůr Králové
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.