Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00
AB106
S.Vršovice - HK Bystřice p.H.
28 : 25
18.2. 16:30
AB070
Chodov - Házená L.Hustopeče
32 : 23
1.10. 16:00
AB023
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
26 : 30
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00
AC124
Třeboň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
25.11. 18:00
AC063
Třeboň - L.Vršovice
32 : 16
18.11. 17:00
AC060
Č.Budějovice - Zruč n.S.
32 : 20
2.liga muži JM
9.9. 17:00
AE001
TJ D.Cerekev - Napajedla
23 : 21
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 09:00
AH108
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny
24 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
6.5. 16:00
AK124
Třeboň - Loko Louny
30 : 32
25.11. 16:00
AK063
Třeboň - Lokomotiva Vršovice
28 : 23
1.10. 14:00
AK023
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
26 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
9.9. 15:00
ALA001
TJ D.Cerekev - Napajedla
21 : 27
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AM041
Č.Budějovice - Třeboň
32 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN017
Č.Budějovice - Slavia Praha
20 : 45
Žákovská liga starších žaček
12.5. 17:00
AP230
Sokol Kobylisy II - Strakonice
11 : 23
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 15:00
AP228
Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II
17 : 14
12.5. 13:00
AP226
DHK Zora Olomouc - Lázně Kynžvart
26 : 20
8.4. 13:40
AP188
Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice
16 : 19
8.4. 12:40
AP187
Jiskra Havlíčkův Brod - J.Hradec
13 : 14
8.4. 11:00
AP186
Jiskra Havlíčkův Brod - Lázně Kynžvart
16 : 19
8.4. 10:00
AP185
J.Hradec - Slavoj Žirovnice
17 : 22
11.2. 16:15
AP116
Otrokovice - DHK Most
18 : 25
11.2. 15:20
AP115
DHK Zora Olomouc - J.Hradec
21 : 16
11.2. 14:25
AP114
SC Bohumín - Otrokovice
11 : 31
11.2. 10:45
AP110
DHK Most - SC Bohumín
25 : 15
11.2. 09:50
AP109
Otrokovice - J.Hradec
19 : 22
1.liga ženy
22.4. 17:00
AR108
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 27
11.3. 11:30
AR089
HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 9-12 -část 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
32 : 32
video
online
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
26 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
6
5
0
1
183 : 148
25
2
Cement Hranice
6
3
1
2
188 : 181
24
3
SKKP Handball Brno
6
2
2
2
182 : 189
20
4
HBC Strakonice 1921
6
0
1
5
159 : 194
11
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.