Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00
AB106
S.Vršovice - HK Bystřice p.H.
28 : 25
18.2. 16:30
AB070
Chodov - Házená L.Hustopeče
32 : 23
1.10. 16:00
AB023
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
26 : 30
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00
AC124
Třeboň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
25.11. 18:00
AC063
Třeboň - L.Vršovice
32 : 16
18.11. 17:00
AC060
Č.Budějovice - Zruč n.S.
32 : 20
2.liga muži JM
9.9. 17:00
AE001
TJ D.Cerekev - Napajedla
23 : 21
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 09:00
AH108
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny
24 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
6.5. 16:00
AK124
Třeboň - Loko Louny
30 : 32
25.11. 16:00
AK063
Třeboň - Lokomotiva Vršovice
28 : 23
1.10. 14:00
AK023
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
26 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
9.9. 15:00
ALA001
TJ D.Cerekev - Napajedla
21 : 27
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AM041
Č.Budějovice - Třeboň
32 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN017
Č.Budějovice - Slavia Praha
20 : 45
Žákovská liga starších žaček
12.5. 17:00
AP230
Sokol Kobylisy II - Strakonice
11 : 23
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 15:00
AP228
Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II
17 : 14
12.5. 13:00
AP226
DHK Zora Olomouc - Lázně Kynžvart
26 : 20
8.4. 13:40
AP188
Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice
16 : 19
8.4. 12:40
AP187
Jiskra Havlíčkův Brod - J.Hradec
13 : 14
8.4. 11:00
AP186
Jiskra Havlíčkův Brod - Lázně Kynžvart
16 : 19
8.4. 10:00
AP185
J.Hradec - Slavoj Žirovnice
17 : 22
11.2. 16:15
AP116
Otrokovice - DHK Most
18 : 25
11.2. 15:20
AP115
DHK Zora Olomouc - J.Hradec
21 : 16
11.2. 14:25
AP114
SC Bohumín - Otrokovice
11 : 31
11.2. 10:45
AP110
DHK Most - SC Bohumín
25 : 15
11.2. 09:50
AP109
Otrokovice - J.Hradec
19 : 22
1.liga ženy
22.4. 17:00
AR108
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 27
11.3. 11:30
AR089
HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.