Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.4. 16:00
AB106
S.Vršovice - HK Bystřice p.H.
28 : 25
18.2. 16:30
AB070
Chodov - Házená L.Hustopeče
32 : 23
1.10. 16:00
AB023
S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
26 : 30
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00
AC124
Třeboň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
7.4. 17:00
AC101
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 24
25.11. 18:00
AC063
Třeboň - L.Vršovice
32 : 16
18.11. 17:00
AC060
Č.Budějovice - Zruč n.S.
32 : 20
2.liga muži JM
9.9. 17:00
AE001
TJ D.Cerekev - Napajedla
23 : 21
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 09:00
AH108
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny
24 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
6.5. 16:00
AK124
Třeboň - Loko Louny
30 : 32
25.11. 16:00
AK063
Třeboň - Lokomotiva Vršovice
28 : 23
1.10. 14:00
AK023
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
26 : 15
2.liga mladší dorostenci - JM
9.9. 15:00
ALA001
TJ D.Cerekev - Napajedla
21 : 27
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AM041
Č.Budějovice - Třeboň
32 : 16
Český pohár žen
25.10. 18:30
AN017
Č.Budějovice - Slavia Praha
20 : 45
Žákovská liga starších žaček
12.5. 17:00
AP230
Sokol Kobylisy II - Strakonice
11 : 23
12.5. 16:00
AP229
DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
22 : 19
12.5. 15:00
AP228
Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II
17 : 14
12.5. 13:00
AP226
DHK Zora Olomouc - Lázně Kynžvart
26 : 20
8.4. 13:40
AP188
Lázně Kynžvart - Slavoj Žirovnice
16 : 19
8.4. 12:40
AP187
Jiskra Havlíčkův Brod - J.Hradec
13 : 14
8.4. 11:00
AP186
Jiskra Havlíčkův Brod - Lázně Kynžvart
16 : 19
8.4. 10:00
AP185
J.Hradec - Slavoj Žirovnice
17 : 22
11.2. 16:15
AP116
Otrokovice - DHK Most
18 : 25
11.2. 15:20
AP115
DHK Zora Olomouc - J.Hradec
21 : 16
11.2. 14:25
AP114
SC Bohumín - Otrokovice
11 : 31
11.2. 10:45
AP110
DHK Most - SC Bohumín
25 : 15
11.2. 09:50
AP109
Otrokovice - J.Hradec
19 : 22
1.liga ženy
22.4. 17:00
AR108
Kobylisy - DHC Plzeň
24 : 27
11.3. 11:30
AR089
HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jablonec - Ml. Boleslav
10 : 10 k.
video
online
Loko Louny - Dukla B
21 : 32
video
online
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
video
online
Sokol Úvaly - Slavia
29 : 31
video
online
HK Lovosice B - Liberec
20 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
16
0
4
617 : 518
32
2
Ml. Boleslav
20
13
3
4
548 : 456
28
3
HK Lovosice B
20
14
0
6
622 : 527
28
4
Slavia
20
13
2
5
599 : 561
28
5
Loko Louny
20
13
0
7
570 : 536
26
6
1.HC Pardubice
20
9
1
10
570 : 544
19
7
Jablonec
20
9
1
10
519 : 504
18
8
Ústí n.L.
20
6
2
12
506 : 563
14
9
Náchod B
20
5
1
14
524 : 639
11
10
Liberec
20
5
1
14
536 : 589
11
11
Sokol Úvaly
20
1
1
18
471 : 645
3
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
139
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
128
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
29
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
25
Marek Šelmeci
TJ Sokol Úvaly
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
34
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
32
Michal Šťastný
TJ AŠ Ml. Boleslav
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.