Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 19:00
AA189
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 27
28.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
31 : 24
17.3. 17:00
AA116
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
21 : 20
3.2. 17:00
AA082
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 30
16.12. 18:00
AA073
HC ROBE Zubří - Kopřivnice
30 : 30
4.11. 18:00
AA039
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
26 : 25
7.10. 18:00
AA030
HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha
26 : 26
1.liga muži
18.3. 11:00
AB089
Házená L.Hustopeče - S.Vršovice
36 : 26
24.9. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
29 : 25
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE092
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
27 : 23
26.11. 17:00
AE063
Telnice - Ivančice
34 : 33
17.9. 17:00
AE008
Telnice - Bohunice
24 : 22
2.liga starší dorostenci - M
17.9. 15:00
AI010
Sokol Telnice - HBC Olomouc
27 : 26
Český pohár mužů
21.10. 16:00
AM068
Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel
24 : 33
Český pohár žen
14.12. 18:00
AN025
Sokol Poruba - Zora Olomouc
26 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
24.3. 15:00
AUB119
Sokol V. Meziříčí - Ostrava Zábřeh
21 : 27
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW209
HK Hodonín - HC Zlín
29 : 29
5.5. 15:00
AW204
Sokol Písek - Sokol Poruba
22 : 21
28.3. 18:00
AW155
HK Hodonín - Duslo Šaľa
17 : 37
11.3. 17:00
AW143
HC Zlín - Trenčín
32 : 19
17.2. 15:00
AW122
Sokol Písek - Zora Olomouc
21 : 26
3.1. 18:00
AW083
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 24
11.11. 15:00
AW066
Sokol Písek - Sokol Poruba
20 : 26
16.9. 15:00
AW015
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 23
2.9. 18:00
AW005
Zora Olomouc - Sokol Poruba
23 : 23
Jihomoravská liga st. žáků
26.11. 15:00
LF075
Telnice - Újezd u Brna
36 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
18.3. 09:15
LH114
Házená L.Hustopeče - Telnice
12 : 25
26.11. 13:30
LH075
Telnice - Újezd u Brna
24 : 24
17.9. 13:30
LH010
Telnice - Bohunice B
36 : 11
ZL mladší žactvo II
11.2. 14:00
ZB093
Otrokovice_s - Zlín B_d
12 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.