Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 19:00
AA189
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 27
28.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
31 : 24
17.3. 17:00
AA116
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
21 : 20
3.2. 17:00
AA082
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 30
16.12. 18:00
AA073
HC ROBE Zubří - Kopřivnice
30 : 30
4.11. 18:00
AA039
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
26 : 25
7.10. 18:00
AA030
HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha
26 : 26
1.liga muži
18.3. 11:00
AB089
Házená L.Hustopeče - S.Vršovice
36 : 26
24.9. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
29 : 25
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE092
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
27 : 23
26.11. 17:00
AE063
Telnice - Ivančice
34 : 33
17.9. 17:00
AE008
Telnice - Bohunice
24 : 22
2.liga starší dorostenci - M
17.9. 15:00
AI010
Sokol Telnice - HBC Olomouc
27 : 26
Český pohár mužů
21.10. 16:00
AM068
Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel
24 : 33
Český pohár žen
14.12. 18:00
AN025
Sokol Poruba - Zora Olomouc
26 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
24.3. 15:00
AUB119
Sokol V. Meziříčí - Ostrava Zábřeh
21 : 27
MOL liga žen
18.5. 18:00
AW209
HK Hodonín - HC Zlín
29 : 29
5.5. 15:00
AW204
Sokol Písek - Sokol Poruba
22 : 21
28.3. 18:00
AW155
HK Hodonín - Duslo Šaľa
17 : 37
11.3. 17:00
AW143
HC Zlín - Trenčín
32 : 19
17.2. 15:00
AW122
Sokol Písek - Zora Olomouc
21 : 26
3.1. 18:00
AW083
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 24
11.11. 15:00
AW066
Sokol Písek - Sokol Poruba
20 : 26
16.9. 15:00
AW015
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 23
2.9. 18:00
AW005
Zora Olomouc - Sokol Poruba
23 : 23
Jihomoravská liga st. žáků
26.11. 15:00
LF075
Telnice - Újezd u Brna
36 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
18.3. 09:15
LH114
Házená L.Hustopeče - Telnice
12 : 25
26.11. 13:30
LH075
Telnice - Újezd u Brna
24 : 24
17.9. 13:30
LH010
Telnice - Bohunice B
36 : 11
ZL mladší žactvo II
11.2. 14:00
ZB093
Otrokovice_s - Zlín B_d
12 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.