Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 16:00
AB131
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
24.3. 18:00
AB094
Dvůr Králové - Jičín B
22 : 25
3.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče
19 : 26
26.11. 18:00
AB061
Jičín B - Tatran Litovel
29 : 20
14.10. 16:00
AB034
S.Vršovice - Jičín B
24 : 22
9.9. 16:00
AB002
Náchod - Dvůr Králové
27 : 19
2 liga muži JZČ
24.2. 17:00
AC077
Libčice n. Vlt. - Sokol Žďár n. S.
17 : 25
2.liga muži SVČ
12.5. 18:00
AD131
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
18.3. 17:00
AD086
Slavia - Dukla B
33 : 25
19.11. 16:00
AD059
HK Lovosice B - Slavia
29 : 35
28.10. 17:00
AD041
Liberec - Ml. Boleslav
24 : 23
8.10. 17:30
AD028
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
24 : 25
9.9. 18:00
AD002
Náchod B - Ml. Boleslav
29 : 28
1.liga starší dorostenci
26.11. 16:00
AG061
Jičín - Kopřivnice
31 : 24
19.11. 14:00
AG059
HK Lovosice - Zubří
22 : 31
2.liga starší dorostenci Č
28.10. 15:00
AH055
Liberec - 1.HK Dvůr Králové
35 : 17
8.10. 13:30
AH038
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
35 : 21
1.liga mladší dorostenci
26.11. 14:00
AJ061
Jičín - Kopřivnice
27 : 24
19.11. 12:00
AJ059
HK Lovosice - Zubří
31 : 37
28.10. 13:00
AJ041
Liberec - Sokol Žďár n. S.
20 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
8.10. 15:30
AK028
1.HC Pardubice - Házená Mělník
26 : 13
9.9. 13:00
AK002
Náchod - Házená Mělník
34 : 14
Český pohár mužů
17.11. 19:00
AM070
Ml. Boleslav - Sokol Nové Veselí
24 : 27
22.10. 18:00
AM060
Ml. Boleslav - Náchod
20 : 17
1.liga ženy
15.4. 11:00
AR102
HC Plzeň - HK Ivančice
23 : 19
10.2. 16:30
AR069
Kobylisy - HK Ivančice
41 : 22
10.2. 14:30
AR067
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
3.12. 16:00
AR055
S.Vršovice - H.Brod
23 : 24
24.9. 16:00
AR007
S.Vršovice - Kunovice
30 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
3.12. 12:00
AUA055
S.Vršovice - H.Brod
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.