Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 16:00
AB131
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
24.3. 18:00
AB094
Dvůr Králové - Jičín B
22 : 25
3.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče
19 : 26
26.11. 18:00
AB061
Jičín B - Tatran Litovel
29 : 20
14.10. 16:00
AB034
S.Vršovice - Jičín B
24 : 22
9.9. 16:00
AB002
Náchod - Dvůr Králové
27 : 19
2 liga muži JZČ
24.2. 17:00
AC077
Libčice n. Vlt. - Sokol Žďár n. S.
17 : 25
2.liga muži SVČ
12.5. 18:00
AD131
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
18.3. 17:00
AD086
Slavia - Dukla B
33 : 25
19.11. 16:00
AD059
HK Lovosice B - Slavia
29 : 35
28.10. 17:00
AD041
Liberec - Ml. Boleslav
24 : 23
8.10. 17:30
AD028
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
24 : 25
9.9. 18:00
AD002
Náchod B - Ml. Boleslav
29 : 28
1.liga starší dorostenci
26.11. 16:00
AG061
Jičín - Kopřivnice
31 : 24
19.11. 14:00
AG059
HK Lovosice - Zubří
22 : 31
2.liga starší dorostenci Č
28.10. 15:00
AH055
Liberec - 1.HK Dvůr Králové
35 : 17
8.10. 13:30
AH038
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
35 : 21
1.liga mladší dorostenci
26.11. 14:00
AJ061
Jičín - Kopřivnice
27 : 24
19.11. 12:00
AJ059
HK Lovosice - Zubří
31 : 37
28.10. 13:00
AJ041
Liberec - Sokol Žďár n. S.
20 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
8.10. 15:30
AK028
1.HC Pardubice - Házená Mělník
26 : 13
9.9. 13:00
AK002
Náchod - Házená Mělník
34 : 14
Český pohár mužů
17.11. 19:00
AM070
Ml. Boleslav - Sokol Nové Veselí
24 : 27
22.10. 18:00
AM060
Ml. Boleslav - Náchod
20 : 17
1.liga ženy
15.4. 11:00
AR102
HC Plzeň - HK Ivančice
23 : 19
10.2. 16:30
AR069
Kobylisy - HK Ivančice
41 : 22
10.2. 14:30
AR067
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
3.12. 16:00
AR055
S.Vršovice - H.Brod
23 : 24
24.9. 16:00
AR007
S.Vršovice - Kunovice
30 : 26
1.liga starší dorostenky - západ
3.12. 12:00
AUA055
S.Vršovice - H.Brod
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
video
online
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 25
video
online
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
34 : 21
video
online
HK Lovosice - Sokol Ostrava
47 : 25
video
online
HCB Karviná - Dukla
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
21
0
1
768 : 477
42
2
Sokol Nové Veselí
22
17
0
5
627 : 549
34
3
Dukla
22
15
2
5
594 : 531
32
4
HCB Karviná
22
15
0
7
662 : 643
30
5
HK Lovosice
22
12
2
8
635 : 552
26
6
Talent Plzeň
22
12
2
8
584 : 549
26
7
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
2
11
599 : 590
20
8
Kopřivnice
22
8
0
14
634 : 669
16
9
Jičín
22
7
0
15
588 : 622
14
10
TJ Sokol Šťáhlavy
22
6
2
14
587 : 673
14
11
Velká Bystřice
22
4
1
17
622 : 691
9
12
Sokol Ostrava
22
0
1
21
488 : 842
1
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
209
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
188
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
54
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Davídek
Talent Plzeň
54
Vojtěch Kesl
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.