Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 15:00
AB128
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
25.2. 11:00
AB076
Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice
33 : 22
29.10. 17:00
AB039
Jičín B - Náchod
30 : 29
24.9. 14:00
AB015
Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové
36 : 23
2 liga muži JZČ
15.10. 17:00
AC031
H.Brod - VŠ Plzeň
24 : 31
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE126
Bohunice - Maloměřice
20 : 21
2.12. 17:00
AE006
Bohunice - SKKP Brno B
30 : 34
5.11. 15:30
AE048
Ivančice - Maloměřice
27 : 26
1.liga starší dorostenci
18.10. 18:30
AG039
Jičín - Talent Plzeň
24 : 26
30.9. 14:45
AG023
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 16
9.9. 14:45
AG001
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
23 : 19
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 19:00
AI202
Zlín - Žeravice
30 : 20
6.5. 15:00
AI200
Bohunice - Zlín
29 : 27
18.2. 15:00
AI123
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
24 : 31
17.11. 18:00
AI080
Zlín - Bohunice
37 : 19
1.liga mladší dorostenci
18.10. 16:30
AJ039
Jičín - Talent Plzeň A
33 : 24
30.9. 12:45
AJ023
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
36 : 25
30.9. 10:45
AJ022
Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M
27 : 27
9.9. 12:45
AJ001
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
39 : 10
2.liga mladší dorostenci - Č
15.10. 13:00
AK031
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 13:00
ALA126
Bohunice - Maloměřice
33 : 27
1.liga ženy
22.4. 16:00
AR103
S.Vršovice - HC Plzeň
36 : 29
14.4. 19:00
AR101
Zlín B - Otrokovice
28 : 21
7.4. 13:00
AR093
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
34 : 28
17.11. 16:00
AR049
Zlín B - S.Vršovice
42 : 23
12.11. 16:00
AR043
S.Vršovice - Kobylisy
33 : 29
15.10. 15:00
AR022
H.Brod - Zlín B
28 : 26
7.10. 11:00
AR014
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
26 : 19
1.liga starší dorostenky - západ
22.4. 18:00
AUA103
S.Vršovice - Házená J.Hradec
15 : 33
12.11. 18:00
AUA043
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
Házená L.Hustopeče - Sokol Telnice
nezadáno
video
online
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
28 : 36
video
online
Rožnov p.R. - Žeravice
24 : 20
video
online
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
video
online
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
video
online
Bohunice - HBC Olomouc
44 : 46
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
24 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
26
24
0
2
910 : 619
48
2
Litovel
26
21
0
5
903 : 653
42
3
Rožnov p.R.
26
19
0
7
789 : 678
38
4
Sokol Telnice
26
17
0
9
807 : 694
34
5
SKH Polanka n.O.
26
17
0
9
791 : 712
34
6
Žeravice
26
16
1
9
771 : 708
33
7
Vsetín
26
15
1
10
918 : 821
31
8
HBC Olomouc
26
13
1
12
830 : 773
27
9
TJ Sokol Centrum Haná
26
9
3
14
772 : 752
21
10
Sokol Sokolnice
26
8
1
17
732 : 860
17
11
Bohunice
26
7
1
18
746 : 888
15
12
Sokol V. Meziříčí
26
4
2
20
745 : 998
10
13
TJ Sokol Horka n.M.
26
4
0
22
671 : 874
8
14
Sokol Juliánov
26
3
0
23
599 : 954
6
15
Házená L.Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
270
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
252
David Popela
Sokol Telnice
210
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
41
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
37
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
88
Filip Suchánek
SK Žeravice
58
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.