Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 15:00
AB128
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
25.2. 11:00
AB076
Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice
33 : 22
29.10. 17:00
AB039
Jičín B - Náchod
30 : 29
24.9. 14:00
AB015
Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové
36 : 23
2 liga muži JZČ
15.10. 17:00
AC031
H.Brod - VŠ Plzeň
24 : 31
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE126
Bohunice - Maloměřice
20 : 21
2.12. 17:00
AE006
Bohunice - SKKP Brno B
30 : 34
5.11. 15:30
AE048
Ivančice - Maloměřice
27 : 26
1.liga starší dorostenci
18.10. 18:30
AG039
Jičín - Talent Plzeň
24 : 26
30.9. 14:45
AG023
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 16
9.9. 14:45
AG001
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
23 : 19
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 19:00
AI202
Zlín - Žeravice
30 : 20
6.5. 15:00
AI200
Bohunice - Zlín
29 : 27
18.2. 15:00
AI123
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
24 : 31
17.11. 18:00
AI080
Zlín - Bohunice
37 : 19
1.liga mladší dorostenci
18.10. 16:30
AJ039
Jičín - Talent Plzeň A
33 : 24
30.9. 12:45
AJ023
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
36 : 25
30.9. 10:45
AJ022
Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M
27 : 27
9.9. 12:45
AJ001
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
39 : 10
2.liga mladší dorostenci - Č
15.10. 13:00
AK031
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 13:00
ALA126
Bohunice - Maloměřice
33 : 27
1.liga ženy
22.4. 16:00
AR103
S.Vršovice - HC Plzeň
36 : 29
14.4. 19:00
AR101
Zlín B - Otrokovice
28 : 21
7.4. 13:00
AR093
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
34 : 28
17.11. 16:00
AR049
Zlín B - S.Vršovice
42 : 23
12.11. 16:00
AR043
S.Vršovice - Kobylisy
33 : 29
15.10. 15:00
AR022
H.Brod - Zlín B
28 : 26
7.10. 11:00
AR014
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
26 : 19
1.liga starší dorostenky - západ
22.4. 18:00
AUA103
S.Vršovice - Házená J.Hradec
15 : 33
12.11. 18:00
AUA043
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jablonec - Ml. Boleslav
10 : 10 k.
video
online
Loko Louny - Dukla B
21 : 32
video
online
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
video
online
Sokol Úvaly - Slavia
29 : 31
video
online
HK Lovosice B - Liberec
20 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
16
0
4
617 : 518
32
2
Ml. Boleslav
20
13
3
4
548 : 456
28
3
HK Lovosice B
20
14
0
6
622 : 527
28
4
Slavia
20
13
2
5
599 : 561
28
5
Loko Louny
20
13
0
7
570 : 536
26
6
1.HC Pardubice
20
9
1
10
570 : 544
19
7
Jablonec
20
9
1
10
519 : 504
18
8
Ústí n.L.
20
6
2
12
506 : 563
14
9
Náchod B
20
5
1
14
524 : 639
11
10
Liberec
20
5
1
14
536 : 589
11
11
Sokol Úvaly
20
1
1
18
471 : 645
3
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
139
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
128
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
29
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
25
Marek Šelmeci
TJ Sokol Úvaly
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
34
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
32
Michal Šťastný
TJ AŠ Ml. Boleslav
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.