Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marek Bareš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.4.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.2. 18:00
AC074
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 21
5.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
30 : 22
8.10. 15:00
AC026
L.Vršovice - Praha 4
23 : 39
2.liga muži SVČ
21.4. 17:00
AD111
Liberec - Jablonec
22 : 25
11.3. 15:00
AD112
Slavia - Náchod B
34 : 28
3.3. 15:00
AD081
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
25 : 22
17.2. 18:00
AD069
Ústí n.L. - Loko Louny
31 : 27
11.11. 10:00
AD053
Dukla B - Jablonec
34 : 25
30.9. 10:00
AD020
Dukla B - Slavia
29 : 23
23.9. 17:00
AD014
Loko Louny - Jablonec
34 : 20
16.9. 18:00
AD010
Ústí n.L. - HK Lovosice B
28 : 30
1.liga starší dorostenci
25.3. 15:00
AG092
Talent Plzeň - HK Lovosice
24 : 20
10.3. 14:00
AG097
Dukla - Kopřivnice
25 : 21
11.11. 14:00
AG053
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 19
30.9. 14:00
AG020
Dukla - Zubří
18 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.10. 17:00
AH034
L.Vršovice - Náchod
29 : 30
23.9. 14:30
AH018
Loko Louny - ELP Jablonec
56 : 17
9.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Bělá - Liberec
22 : 32
1.liga mladší dorostenci
6.5. 12:15
AJ122
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
33 : 32
21.4. 13:00
AJ111
Liberec - Sokol Nové Veselí
27 : 41
25.3. 13:00
AJ092
Talent Plzeň A - HK Lovosice
28 : 29
10.3. 12:00
AJ097
Dukla - Kopřivnice
37 : 23
11.11. 12:00
AJ053
Dukla - Sokol Nové Veselí
16 : 25
30.9. 12:00
AJ020
Dukla - Zubří
26 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
24.2. 16:00
AK074
Třeboň - 1.HC Pardubice
20 : 21
17.2. 16:00
AK069
HSK Tygři Ústí n.L. - Loko Louny
30 : 44
8.10. 13:00
AK026
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 42
23.9. 12:00
AK014
Loko Louny - Sokol Vršovice
34 : 25
16.9. 16:00
AK010
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
33 : 32
Český pohár mužů
20.10. 18:00
AM055
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.