Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.11. 17:00
AE061
Bohunice - Napajedla
24 : 20
12.11. 17:00
AE051
SKKP Brno B - Juliánov
42 : 32
8.10. 17:00
AE029
SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov
31 : 35
23.9. 11:00
AE016
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
37 : 15
2.liga starší dorostenci - M
17.12. 15:00
AI108
Sokol Juliánov - SKH Polanka n.O.
34 : 37
3.12. 15:00
AI096
Bohunice - Žeravice
26 : 44
26.11. 15:00
AI081
Bohunice - Rožnov p.R.
17 : 27
29.10. 16:30
AI050
Zlín - Sokol Juliánov
45 : 23
28.10. 14:00
AI054
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
23 : 20
22.10. 11:45
AI115
Sokol Telnice - Bohunice
28 : 17
24.9. 14:00
AI024
Sokol Sokolnice - Sokol Telnice
26 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
26.11. 13:00
ALA061
Bohunice - Napajedla
35 : 43
26.11. 10:30
ALA063
Nové Bránice - HK Ivančice
24 : 28
15.10. 17:30
ALA033
SKKP Handball Brno B - SKKP Handball Brno A
45 : 22
1.10. 13:00
ALA024
Újezd u Brna - Sokol Juliánov
39 : 23
17.9. 09:00
ALA008
Nové Bránice - Bohunice
24 : 24
2.liga mladší dorostenci - SM
29.10. 14:30
ALB038
Zlín - TJ Holešov
48 : 26
Žákovská liga starších žáků
18.2. 18:00
AO150
S.Vršovice - Dukla A
24 : 25
18.2. 16:00
AO148
Zubří - S.Vršovice
24 : 11
18.2. 14:00
AO146
SK Kuřim - Zubří
12 : 28
18.2. 11:00
AO143
S.Vršovice - SK Kuřim
15 : 16
18.2. 10:00
AO142
Zubří - Polanka
22 : 16
2.liga ženy - východ
3.12. 17:00
AT028
Bohunice - Hodonín B
21 : 19
21.10. 15:30
AT013
Hodonín B - Bohunice
24 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 13:30
AUB047
HK Ivančice - Tatran Bohunice
24 : 16
5.11. 13:00
AUB039
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 26
4.11. 13:00
AUB040
SHK Veselí n.M. - Sokol V. Meziříčí
31 : 19
16.9. 13:00
AUB006
Tatran Bohunice - SHK Veselí n.M.
22 : 19
2.liga mladší dorostenky - východ
5.11. 15:00
AVB039
Bohunice - Karviná
36 : 23
16.9. 15:00
AVB006
Bohunice - Kunovice
27 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jablonec - Ml. Boleslav
10 : 10 k.
video
online
Loko Louny - Dukla B
21 : 32
video
online
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
video
online
Sokol Úvaly - Slavia
29 : 31
video
online
HK Lovosice B - Liberec
20 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
16
0
4
617 : 518
32
2
Ml. Boleslav
20
13
3
4
548 : 456
28
3
HK Lovosice B
20
14
0
6
622 : 527
28
4
Slavia
20
13
2
5
599 : 561
28
5
Loko Louny
20
13
0
7
570 : 536
26
6
1.HC Pardubice
20
9
1
10
570 : 544
19
7
Jablonec
20
9
1
10
519 : 504
18
8
Ústí n.L.
20
6
2
12
506 : 563
14
9
Náchod B
20
5
1
14
524 : 639
11
10
Liberec
20
5
1
14
536 : 589
11
11
Sokol Úvaly
20
1
1
18
471 : 645
3
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
139
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
128
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
29
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
25
Marek Šelmeci
TJ Sokol Úvaly
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
34
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
32
Michal Šťastný
TJ AŠ Ml. Boleslav
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.